ballı süt

akşamları yatarken değil de sabahları kalktıktan sonra alınması gereken karışım. aynı zamanda vücut direncini arttırır. eğer içine tarçın da atarsan seda sayan'ın güzellik iksirini uygulamış olursun.
devamını gör...
babaların çocuklara zorla yedirdikleri-içirdikleri garip bir şey. sesi açtığı da söyleinir ayrıca gribe, halsizliğe iyi geldiği de bir de yumurtalı ballı süt vardır ki o çok fenadır. rafadan yumurtayı bir bardak süte iki kaşık balla karıştırmak suretiynen hazırlanır. ölsek ne güzel olur diyesi gelir insanın içinden baba tokatı şaplatınca evet çok güzel babacığım demek zorunda kalınır ve zıkkımlanılır.
devamını gör...
geçenlerde bunu içince anlık olarak 11 yaşıma döndüm, buzdolabının üzerindeki beslenme menüsüne bakıyodum yarın beslenme de ne var diye. Allah’tan laktozsuzdu etkisi çabuk geçti.
devamını gör...
balgam söktürücü etkisi olan şifa kaynağı içecek. yatsı namazını kıldıktan sonra içip yatmayı düşündüğüm içecek. çocukluk yıllarımda, anamın uykudan uyandırıp zorla içirdiği içecekti. şimdi kendi isteğimle içiyorum. ana gibi yar olmaz azizim.
devamını gör...

Bu başlığa bir şeyler girmek için üye olabilirsiniz.

Benzer Başlıklar