bana marmaray yapma heykel yap

şizofrenik bir kemalist isteği. 31 mart 2019 yerel seçimleri sonrası, genelde olmasa da görecede seçimden başarılı çıkmış olan muhalif kemalist tayfanın özet isteği. anladığım kadarıyla kazandıkları akpli belediyelerde yapacakları tek şey, heykellerin bakım ve onarımı, yeni heykel yapımları üzerine olacak. tabi milli bayramlarda içkili kokteyller vazgeçilmezlerimizdir.

ecevit ve ahmet necdet sezer atatürkçülerinin yarattığı 2001 krizinin iflas ettirdiği devleti ayağa kaldır, savunma sanayisininin büyük çoğunluğunu yerli ve millileştir, yetmeyip üzerine marmaray, yeni üniversiteler, yeni yollar, köprüler, hastaneler, havaalanları, hızlı trenler ve aklıma gelmeyen bir sürü hizmet yap ama bir atatürk heykeli kadar değeri olmasın. olmaz efenim olmaz. çünkü ben hastalıklı şizofren bir kemalistim. biz yapmadıktan sonra hiçbir hizmeti gözümüz görmez bizim.

devamını gör...
''hep onlar mı yiyecek azıcık da bunlar yesin''ci insanlara muhalif olan insanların düşüncesi olabilir. fuzuli israfa karşıyız ama kazalara ve insan ölümlerine sebep olup, yandaşların cebini doldurma projelerine de karşıyız. biri sadece israfken diğeri hem israf hem yeri geldiğinde cinayettir.
devamını gör...

Bu başlığa bir şeyler girmek için üye olabilirsiniz.

Benzer Başlıklar