banyoda şarkı söylemek

banyodaki atmosferden midir bilinmez kişiye gerçekten de sesi güzelmiş gibi hissettiren durum. kişinin banyodan sonra acı gerçeği kabullenmesi biraz zaman alabilir. aynı kişi banyodan sonra kendisini çok güzel/yakışıklı hisseden kişi veya olmadı bu kişinin akrabası olabilir en azından. bu banyoda var bi hikmet ama çözemedim*.
devamını gör...
o bed sesinin, söylediği talihsiz şarkının su sesleri fonu eşliğinde üst komşunun dairesinden gayet rahat duyuluyor olma riskini göze alması demektir.

ve bir zamanların üst komşusu olarak ben, bu vesileyle de eskiden alt katımızda oturan ergen arkadaşa selam ederim. ailecek seni özlemedik ismini vermek istemediğim ergen, bil isterim.
devamını gör...
bıraktım şarkı söylemeyi banyo'da konuşulmaz. banyonun ses iletkenliğinin yüksek olduğunu farz edersek çok kısa süre sonra komşular meclisinin seçilmiş bir üyesi biriktirdiği azar cümleleriyle kapıya dayanacaktır.
devamını gör...
yankı sebebiyle herkesin kendini diva hissedeceği eylemde nakarat kısmında kontrolü kaybetmemek gerekir. fayansların hakikati yüzünüze çarpma konusunda acıması yoktur. fakat yine de eğlenceli oluyor di mi?
devamını gör...
kimse duymuyor nasılsa diye abartılmaması gereken eylem. ayrıca kışın üşüyen insan single şeklinde söyler, yazın albüm de doldurulabilir. suyu israf etmeyelim ama lütfen.
devamını gör...
çamaşır makinesinin içine kafayı sokup teknenin akustiğinden yararlanmak varken hatalı bir davranış maksimum verim için makine denenmelidir.

edit: sözlüğe kaydolduktan sonra yazdığım ikinci tanımı da şuraya bırakayım:
#1544584
devamını gör...
sizin anneniz babanız yok mu ya banyoda şarkı söylenmez günah diyen?
hadi onu geçtim anneanneniz de mi yok cinler gelir diyen.
yalnız yaşarken banyo şarkıları diye bir listem bile vardı ahh ahh
akan suyun altinda bangır bangır şarkı söyleyerek yıkanmak gibisi yoktur.
yorgun bir günün ardından küveti doldurup , hafif bir müzikle içinde uyumak da güzeldi ama çıplak şarkı söylemek daha güzel.
devamını gör...

Bu başlığa bir şeyler girmek için üye olabilirsiniz.

Benzer Başlıklar