barfiks demiri

aslı kapı koridor barfiks barıdır.

kapı, hall, koridor gibi daha dar olan iki duvar arasına monte edilir,

çok kullanışlıdır, spor yapicim, kas yapicim diye heveslenen babaların yavrularına salıncak kurmak için hediye ettiği alettir.

http://www.hepsiburada.com/...

yavrucağına evde yeni meşgale arayan anneler, 25-30 lira civarı olan bu aletler 100 kilo kadar taşıyabilir, üçbçuk milyon marketten alacağınız 10 metre ip ile de güzel bir salıncak yapıp, çocuklarınızı mutlu edebilirsiniz.

zaten bu işe yarar, hep dış mihrakların pazarlama oyunları, barfiks çekebilen türk erkeği mi olur, ancak heveslenirler. üçte biterler. cnm ya.
devamını gör...
piyasadaki neredeyse tüm markaları denediğim ancak dünya para verip en son aldığım da dahil, yüzümü güldürmeyen ekipman. hiçbirisi vadettiği max kilo kapasitesinde uzun süre dayanmıyor. çok param gitti be ya.
devamını gör...
(bkz: kapı barı)

bu sözlük müydü ihl sözlük mü? bir yazardan alıp işyerinde arka tarafa tavana monte ettim halen duruyor. ara sıra çıkıp sallanıyorum. monte etmeden pek kullanışlı bulmadım.

evet , ben o kişiyim. *
devamını gör...
cocukken babamin arkadaki odanin tavanina, iki urgan matifetiyle astigi 5 cm capindaki metal su borusudur. bir olimpiyat jimnastikcisi olamasak da, yayli sedirden hiz alip, ziplayip barfiksi yakalyip, ukraynali milli sporcu salinimlari yapip, ikili barfiksten cift taklayla yere konmuscasina poz vermisligimiz coktur.
yalniz avuc icine yaptigi nasir, degme emektar iscilerde yoktur.
devamını gör...
kapının ve duvarların boyasına zarar veren demir. annelerce pek sevilmez bu yüzden. ergen bünyelerin biraz zırlaması gerekir bu zımbırtı için.
devamını gör...

Bu başlığa bir şeyler girmek için üye olabilirsiniz.

Benzer Başlıklar