basiretsiz muhalif tayfa

akp iç tüzüğündeki parti programındaki atatürk ibarelerinden ve erdoğanın anıtkabir defterine yazdığı yazılardan bihaber olanların basiretsiz diye itibarsızlaştırmaya çalıştıkları
ancak kendi bilgisizliklerini ortaya koydukları sıfatlama.

"aziz atatürk..."
misak-ı milli kulesi'nde anıtkabir özel defteri'ni imzalayan cumhurbaşkanı erdoğan, deftere şunları yazdı:

"aziz atatürk, bugün büyük zafer'in 94. yıl dönümünü millet olarak büyük bir gurur ve heyecanla yad ediyoruz. tüm yokluklara rağmen, kurtuluş savaşımızı büyük zafere ulaştıran azim ve inançla emanetiniz olan cumhuriyeti payidar kılmak için var gücümüzle çalışıyoruz. ülkemizi bu kutlu yürüyüşünden alıkoymak isteyen terör örgütlerinin hain saldırılarına aldırmadan istikbal mücadelemizi yürütüyoruz. bu yıl hayata geçirdiğimiz osman gazi köprüsü ve yavuz sultan selim köprüsü gibi ülkemizin gurur kaynağı olan mücadelemizin birer tezahürüdür. zatı alinizin ve aziz şehitlerimizin bize emaneti olan bu vatanı canımız pahasına korumaya ve büyütmeye devam edeceğiz.
ruhun şad olsun."

bir şeyi bilerek aforizma yapın.
devamını gör...
engin altay ve temsil ettiği zihniyetin kendisidir azizim. eğer iyiye iyi, kötüye kötü diyemiyorsa bir insan, insanlığını, vicdanını, adaletini , inancını, ahlak yapısını sorgulasın. 1950 yılından bu yana neden tek başına iktidar olamadığını sorgulasın bu chp ve zihniyeti. kurduğu ülkede iktidar olamayan parti deyince bana kızmasınlar. bu kardeşiniz gerçekleri yazar, yazmaya gayret gösteren bir vatanseverdir sadece.

devamını gör...
nevşin mengü ve zihniyetindekileri kapsayan sıfat tamlaması.

türkiye, bizi suriye çağırdı derse, abd'de bizi venezualea çağırdı dermiş şeklinde bir tivit atmış. yahu erdoğan nefretinden amerikan aşığı şuursuzlar oldunuz çıktınız başımıza. erdoğan ile danışıklı dövüş mü yapıyorsunuz nedir. akp'ye oy vermeyecek insanlar bile sizin gibilere bakıp kararını değiştiriyor benden demesi.

akp'nin can simidi tayfadır.
devamını gör...

Bu başlığa bir şeyler girmek için üye olabilirsiniz.

Benzer Başlıklar