başkasının karısıyla yatıp kalkmak

bilen bilir çok yakınımda geçmiş bir mevzu bu. neyse geçti gitti ama o günden beri düşünürüm bu nasıl bir şey diye. tamam kadın da erkekte şerefsiz ama kim daha suçlu burda. aslında mevzuyu unutmaya başlamıştım ama dün piyasada dini kimliği ile tanınan bir arkadaşın eşinin karıştırdığı haltı duyunca tekrar yuh çektirdi. adamın hiçbir şeyden haberi yok bu arada.

kim daha suçlu, kim daha şerefsiz mevzusuna gelince galiba erkek diyorum çoğu zaman. bahane değil ama evliliği kötü giden bir kadın kendisine bir çıkış yolu arar ve biraz ilgiyi görünce yelkenleri suya indirebilir. kadınların zayıf noktası. ama ulan şerefsiz erkek karşında evlenmeyeceğin dahası hiçbir geleceğin olmayan çocuklu bir kadını 5-10 dakikalık zevk için uğraşa uğraşa baştan çıkarıp böyle bir olaya hangi mide ile giriyorsun. üstelik bizim toplumda bir çok kocada hımm madem böyle bir şey yapmışsın boşıyorum seni demez çeker vurur.

sonuç olarak her yönüyle iğrenç, yapanlarınsa daha iğrenç olduğu bir mevzu.
devamını gör...
haremlik-selamlık konusu boşuna değil. ben inanıyorum ki gelecekte böyle bir ayırıma gidilecek. dini yönden değil, toplumsal gereklilik yönünden. zaten bazı yerlerde var ayrı okul, ayrı toplu taşıma falan.
devamını gör...
dinsizliğin bize dayattığı yaşam biçimi. bunun sonu eş değiştirme partilerine kadar gidiyor. böyle bir ortamda nasıl vicdan sahibi dürüst bireyler yetişecek bilemiyorum. bizim ülke dinsizleri bile farkında olmadan islamın oluşturduğu atmosferin etkisi ile böyle şeylere ters bakıyor. ama batıya gidin hayasızlık normaleşmiş durumda.
devamını gör...
bence asıl tehlikeli olanı bir erkek için başkasının kocasıyla yatıp kalkmak olacaktır. şimdi bu espritüel yazıya bakıp gülebilirsiniz ama bundan bilmem kaç yıl sonra gay evlatlar, lezbiyen kızlarımız, gay dayılarımız lezbiyen halalar teyzeler olacak o zaman da ben güleceğim ama. olmaz demeyin inan br bakmışsın neler dönmüş serhat ya moduna girersin. üstelik erkekler çocuk kültürü de azalıyor ki eşcinselliğin artmasında çocuk yapmamanın büyük etkisi olduğunu düşünüyorum. zira çocuk demek meşgale, vakit yoğunluğu vs gibi şeyler demek. ne kadar çok o kadar meşguliyet. tabi şimdi bizler çoluk çocuk olmayınca değişik fantaziler, yok efendim masanın üstünde mermer mutfak taşında eğleniyoruz he? doymuyoruz ama işte yetmiyor bir süre sonra bir erkeğe bir kadın bir kadına bir erkek. o şımartılan çocuklara ise asla yetmeyecek bir de bunu düşünün. neyse biz ucu ucuna görürüz gibi bu tabloyu ama aklınızın bir köşesine yazın bunu.
devamını gör...
ıcki kumar zina gibi her konuya sicak bakar amaaan adam denilebilir bekar olduktan sonra isteyen istedigini yapsin ama bir masum kişi 2 salak yüzünden üzüluyorsa yansın alayı su veren itfaiyenin hortumunu keseyim.
devamını gör...

Bu başlığa bir şeyler girmek için üye olabilirsiniz.

Benzer Başlıklar