formsuzluktan işte bunlar.

maç başlığı açıp 40 tanım girdiğim günler geldi aklıma. hey gidi günler. herkesin kendi işine bakmasi da iyi bir şeydir bu arada.
devamını gör...
bahsi geçen arkadaşın bazı tanımlarına ben de sinir oluyorum ama gündeme gelmek için böyle bir şey yapacak biri değil. hatta gündeme gelmek gibi bir endişesi olmadığı da düşünüyorum.
devamını gör...
ekşi sözlük'te büyüklerin maç başlığına 1.000'den fazla tanım giriliyor. bunların yarısından fazlası formatla alakasız içerikler. hakeme küfürler, futbolcuya hakaretler, gol oldu, taca çıktı, koyduk mu oooo muhabbeti yani. adam burada takip ettiği takımın maçına başlama saati, kadrosu, gidişatı ve sonucu hakkına formata uygun içerik sunmuş. kurala uygun, zararsız, tanım sayısına ve içeriğe katkı. kalkmış şikayet ediyorsunuz. ayıptır.
devamını gör...
en başta şaka yapıldığını sandığım sonra okuyunca hayrete düştüğüm olay. sözlük derken burası tdk değil adam kurallara aykırı hareket etmiyorsa flood değilse saçmasapan şeyler paylaşıp başlığı yukarı taşımıyorsa problem yok. sonuçta ki bahsedilen maç başlığı adam skor yazıyor önemli anı paylaşıyor kendi yorumunu katıyor. yanlış olan noktayı anlamadım ben. ya biz sözlük işlerini unuttuk ya da kandırıyorlar bizi kamil.
devamını gör...
var böyle işsiz arkadaşlar. dikkat çekmek popi olmak ve nifak sokmak amaçlı artizlikler yapar. koskoca da adam hani ne denir bilmiyorum*.
devamını gör...

Bu başlığa bir şeyler girmek için üye olabilirsiniz.

Benzer Başlıklar