çok güzel hareketler bunlar

vakti zamanında sürekli yiğit özgür esprileri araklayarak güldürmeye çalışan, oyuncaların adeta bir tempra'ya dönüştüğü garip program... beyaz ayakkabı giyip, rol yapamayıp sürekli sırıtmakla olmuyor ki! olmi haaa!
devamını gör...
yılmaz erdoğan'ın kendini bi şeyler sanmasına vesile olan program.. yani oturuşunda bile 'la ben bi şey oldum' edası var ki üstüne xl büyük geliyor efenim, cıks olmamış..
devamını gör...
yılmaz erdoğan 'ın egosunu tatmin etmek adına her skeçten sonra sahneye çıkması ve ben sizin hocanızım al sana sıfır , aferin çgh olmuş demesiyle baymış program .
devamını gör...
giderek sadece belden aşağı çalışan skeçlerin sahnelendiği program.
yılmaz erdoğan'ın sıkıcı klişelerini de kullanma zorunluluğu olsa gerek.
bir demet tiyatro'dan kalma esprilere gülenler de heralde, "vay be, ta bir demet tiyatro'dan kalma espirileri kullanıyorlar" diyor olmalılar.
devamını gör...
genç yaşında mükremin abi dışında bir başarısı olmadığı halde çektiği bir iki film ile ciddi bir servet sahibi olan yılmaz erdoğan'ın kendisini büyük usta olarak yıllarca akıllara kazıma maksatlı devam eden program. yılmaz hoca o. yorum dahi yapamazsın kendisi hakkında.
devamını gör...
seyirci kitlesini ortaokul talebelerinin oluşturduğu program.yok ben otuzundayım ama bayılıyorum,her skece çgh diyorum diyorsan kusura bakma kardeşim seninde ortaokul bebelerinden farkın yoktur.
devamını gör...
programı izlemey giden seyircilerin yaş ortalamasının 12 olduğu program.

ersini severim. burhan altıntopla ersini aynı iş yerinde çalıştırtıp izlemek isterdim.

evvelden güzeldi ama şimdi sığ bir program. erotik esprinin tadını almış olacaklar ki bacak kadar çocukları program salonuna alıp tüm akşam boyunca erotizmin "sanatsal" zirvelerinde gezdiriyorlar. buradan yılmaz hocaya sesleniyorum. talebeleri ilk başlarda daha doğal ve orijinaldi. şimdi ise yapmacık ve sıradan. özellikle son zamanlarda yükselen erotik sohbetli skeçleri de kontrol altına almalı.
devamını gör...
recep ivedik, super ajan k9 ve destere'den sonra beni güldürmemeyi başaran komedi programı denilen ama bence oynayanların oturup ağlaması gereken dram programı. şahsen ben bu kadar iğrenç birşeyde oynasam oturup ağlarım.
devamını gör...

Bu başlığa bir şeyler girmek için üye olabilirsiniz.