çok güzel hareketler bunlar

*

*

kanal d televizyonlarında yayınlanan bkm ekibinin yaptığı, bir bölümde bir kaç skeç oynanan bir program...

devamını gör...
vakti zamanında sürekli yiğit özgür esprileri araklayarak güldürmeye çalışan, oyuncaların adeta bir tempra'ya dönüştüğü garip program... beyaz ayakkabı giyip, rol yapamayıp sürekli sırıtmakla olmuyor ki! olmi haaa!
devamını gör...
yılmaz erdoğan'ın kendini bi şeyler sanmasına vesile olan program.. yani oturuşunda bile 'la ben bi şey oldum' edası var ki üstüne xl büyük geliyor efenim, cıks olmamış..
devamını gör...
yılmaz erdoğan 'ın egosunu tatmin etmek adına her skeçten sonra sahneye çıkması ve ben sizin hocanızım al sana sıfır , aferin çgh olmuş demesiyle baymış program .
devamını gör...
giderek sadece belden aşağı çalışan skeçlerin sahnelendiği program.
yılmaz erdoğan'ın sıkıcı klişelerini de kullanma zorunluluğu olsa gerek.
bir demet tiyatro'dan kalma esprilere gülenler de heralde, "vay be, ta bir demet tiyatro'dan kalma espirileri kullanıyorlar" diyor olmalılar.
devamını gör...
genç yaşında mükremin abi dışında bir başarısı olmadığı halde çektiği bir iki film ile ciddi bir servet sahibi olan yılmaz erdoğan'ın kendisini büyük usta olarak yıllarca akıllara kazıma maksatlı devam eden program. yılmaz hoca o. yorum dahi yapamazsın kendisi hakkında.
devamını gör...
kasıntı skeçlerle çoluk çocuğa hitap eden espri anlayışı ile suyu ısınan program
devamını gör...
seyirci kitlesini ortaokul talebelerinin oluşturduğu program.yok ben otuzundayım ama bayılıyorum,her skece çgh diyorum diyorsan kusura bakma kardeşim seninde ortaokul bebelerinden farkın yoktur.
devamını gör...
programı izlemey giden seyircilerin yaş ortalamasının 12 olduğu program.

ersini severim. burhan altıntopla ersini aynı iş yerinde çalıştırtıp izlemek isterdim.

evvelden güzeldi ama şimdi sığ bir program. erotik esprinin tadını almış olacaklar ki bacak kadar çocukları program salonuna alıp tüm akşam boyunca erotizmin "sanatsal" zirvelerinde gezdiriyorlar. buradan yılmaz hocaya sesleniyorum. talebeleri ilk başlarda daha doğal ve orijinaldi. şimdi ise yapmacık ve sıradan. özellikle son zamanlarda yükselen erotik sohbetli skeçleri de kontrol altına almalı.
devamını gör...
pazar akşamları izlenecek bişey olmadığından izlenesi çocuk rogramı.
devamını gör...
bel altı esprilerle çocuk ve yetişkinleri güldüren program.
devamını gör...
recep ivedik, super ajan k9 ve destere'den sonra beni güldürmemeyi başaran komedi programı denilen ama bence oynayanların oturup ağlaması gereken dram programı. şahsen ben bu kadar iğrenç birşeyde oynasam oturup ağlarım.
devamını gör...
çok ahlaksız hareketler bunlar.gece 12den sonra yayınlanması gereken program,amman 18 yaş altı izlemesin mazallah ahlakınızı bozar.
devamını gör...
ilk başlarda güzel skeçler barındıran daha sonra bu skeçler etrafında dönüp duran program. hele son zamanlarda 23 nisan modunda gitmektedir ki iyice baymıştır bizleri.

programın değişmez skeçleri gençlik sorunları ve bolca belaltı espiri ve argo barındıran basit senaryolardır.
oyunculara da tiyatro öğrencisi izlinimi verilmiş ki hatalara hoşgörü gösterilsin. halbuki bir çok oyuncunun televizyon deneyimi var.
devamını gör...
ilk başlarda zevk aldığım, her pazar ilgiyle takip ettiğim programdır kendisi.yalnız son bir kaç haftadır hem senaryo hem oyunculuk olarak ciddi bir performans kaybı görüyorum, izlemek keyif vermiyor eskisi gibi bu gidişle adının:
"çok güdük hareketler bunlar" olarak değişmesinden korktuğum programdır.
devamını gör...
sözde komedi dükkanına rakip olarak çıkmış,şimdiki deyişle çakma eğlence programı.
devamını gör...
aslında skecleri ve amatörlükle profesyonellik arasındaki oyuncularıyla hoş bir program velhasıl her skecin ardından yılmaz erdoğan ın sahneye çıkıp şöyle olmuş böyle olmuş tarzında tenkitleri ve seyrciyle girdiği anlamsız saçma sapan diyaloglar yüzünden baymaya başlamış program.

kardeşim tamam skeci beğenmemis olabilirsin bir hoca olarak fakat tenkit yapasın varsa bunu skeç esnasında not alır programdan sonra kendi aranızda halledersiniz.

bi de acıyarak izlediğim eser in yılmaz erdoğan ın iğrenç esprilerine bile gülmek zorunda olması sorunsalı var ki o da ayrı bi başlık konusudur ki talebe olduğumdan böyle bi başlık açamamaktayım efenim
devamını gör...
yazık ki başlangıçtaki heyecanı vermeyen, kendini tekrarlayan skeçlerle dolu, 14 yaş altı çocuklar için yayınlandığını düşündüğüm çocuk şeysi.
devamını gör...
çok bayan hareketler bunlar.
tiyatro tadında,ü belden aşağı esprileri yüzünden aile ortamında izlendiğinde herkesin birbirine gevrek bir sırıtışla bakıp espriyi anlamamış havası verdiği yegane show.
devamını gör...

çok güzel yere tezgah açmış program. tiyatroyu yücelttiklerini söyleyenlerin, kendi elleriyle tiyatroyu okul müsameresine dönüştürmelerini hayretle izliyorum. biri onları durdursun
devamını gör...
biraz temalarini cinsellikten uzaklastirsalar daha saglam olacak bir program saglam usaklar oynuyor saglam espiriler var
devamını gör...
ilk 6 bölümdeki havasını bir türlü yakalayamayan program.olmuyor hacım olmuyor biraz daha gayret...
devamını gör...
not sistemini 'çgh diyenlerrr' sorusuna alınan alkışın desibeline dayandıran program.
devamını gör...
süper programdır bazı skeçler sıkıcı olabiliyor ama müziği yeter be çok güzel hareketler bunlar zobololop lop lop
devamını gör...
oğuzhan koç'un tiki hayranları olmasa hayran kitlesinin çok azalacağını düşündüğüm program.
devamını gör...
yas siniri koyulmasi farz program.

özgün fikirlere sahip olup da bu derece hoyrat harcayan baska bir grup gormedim. izlemesi bazen cok zevk versede hemen pesi sira tempo dusebilmekte ve kalite sifirlanabilmekte. zaten seyirci kitlesi istirak ettikleri dandiks fikirleriyle zap yapmaya tesfik ettiriyor. yilmaz erdoganin derinligine hayranimdir baska yonleri beni baglamaz fakat nasil bukadar sulandirmaya civimaya imkan birakabiliyor anlamak guc.
devamını gör...
"cennet anaların ayaklarının altındadır ." hadisini 'atalarımız der ki' diye aktaracak kadar cahil olan gençler tarafından hazırlanan program.
devamını gör...
programın kalitesini özetleyen, skeçteki azeri izleyici ağzından aşmış! esprimsi:
"size salam getirdim, size sosis getirdim, size azebaycan'dan doğalgaz getirdim."
an itibari ile kalitesi ilkokul seviyesinin de altında düşmüştür.
devamını gör...
"eskiden daha güzel skeçler vardı " diye düşündüğüm program.
devamını gör...
yılmaz erdoğan'ın 2008 itibari ile yanına 20 kadar genci alarak tvde başlayan skeç programı. ilk 7-8 bölümü iyi olmasına karşı daha sonraları cepten yemeye başlayarak ve de özellikle murat eken'in skeçlerini göremeyerek iyice seviyesizliğe doğru giden program. iç çekişmelere sahne olduğunu rahatlıkla görebiliriz. yılmaz erdoğan sürekli tiyatro dese de orada murat eken dışında tiyatral bir oyun yazan görmedi.diğerlerinin çoğu bel altı espiriler ile çocuk yaştaki seyircilere hitap ederek günü kurtarmaya çalışıyorlar.böyle giderse yayından kalkması olasıdır.
devamını gör...
ilk 6 bölümü daha önceden denenmis oynanmis ve begeni toplamis skeclerden olusuyordu. bununal bir giris yaptilar. begenildi. devam etme karari aldilar. ancak yeni skecler yeni konular yeni sakalar gerekliydi. iste burada sikinti dogdu. her hafta yeni piyes sergilemek kolay degildir. bunu yazmanin ötesinde, rol alacaklari ayarlamak, denemeler yapmak ve olgunlastirmak epey zahmetlidir. ileryen bölümlerinde mutfak talebelerinin pek de maharetli olmadigi görülmüstür. birbirini tekrar eden skecler izlemekteyiz. kimi bölümlerde, "lan ben hic gülemedim. ara ar tebessüm ettim" diyorsunuz.
devamını gör...
türk sinemasında kara murat benim sahnesi olmasaydı bir çok skeçini yazamayacak ekip. mizahın zeka işi olduğunu bir kez daha bize gösterdiler.
devamını gör...
yılmaz erdoğan olmasa daha da güzel hareketler olacağını düşündüğüm program
devamını gör...
hala gerekenin yapılmadığı seviye meviye kalmamış "çgh" kod adlı sübyan programı. bir program geleceğini nasıl harcar buyrun izleyin.
devamını gör...
geleceği parlak olan oyuncuların oynadığı güzel,hoş bir program.

harikasınız çocuklar! böyle devam edin.
devamını gör...

Bu başlığa bir şeyler girmek için üye olabilirsiniz.