1 nisan şakası

1 /
Brüksel'de yapılan şaka gibi şakadır. Olay kendilerine sosyal medya üzerinden sahte hesap açan bir grup şakacı arkadaşın bu hesap üzerinden Brüksel'de ünlü dj'lerin katılımı ile bir festival gerçekleşeceğini ve bu festivalin covid-19 tedbirlerini kapsamadığıyla ilgili bir paylaşım yapmaları ile gerçekleşmiştir. Bu paylaşım üzerine festivalin gerçekleşeceğini düşündükleri yere 5 bin kişi toplanmış, şahıslar polis müdahalesi yapılmak suretiyle dağıtılmıştır. Olayda göz altına alınanlar ve yaralananlar olmuş.

Al sana şaka gibi şaka. Aynı anda 1 Nisan şakası adı altında 5 bin kişiyi trolleyenler var mı aramızda? Adamlar olayı aşmışlar... *gülücük*
Lisedeyken tıknaz ve kilolu bir hanım arkadaş Arapbacı kılığına girmişti elini yüzünü türk kahvesine bulayıp. Planı da kurgulamıştık , hatta yan taraftakilerle sınıf değişikliği yapcaktik ki katımızdaki nöbetçi hoca Arapbacı arkadaşi görünce işkillendi. İki sınıfın tüm öğrencilerini disipline vermekle tehdit edince herkes şakadan caymıştı. Yapsaydık ne komik olcakti kim bilir.
+sevgilim senden ayrılıyorum.
-neden şaka mı bu?
+yoo ayrılıyorum işte..
-tamam oldu o zaman.
+la şaka 1 Nisan hahaa
-yemezler ayrıldık gitti..
+!?!
saçınız başınız, çorabınız dahi islanabilir evde çocuk varsa. gülmeliydim, niye elime gelen her şeyi çocuğun üzerine fırlatıyorum. ne olursunuz, benden size tavsiye, huysuz insanlara şaka yapmayınız. aklıma celal ile ceren deki şakalar geldi. bizim çocuk su ile masum kaldı çok şükür.