128 milyar doların çalınabileceğine inanan insan

1 /
dünya sözlük ak trollerinin çok geriden geldiğini ispat eden başlık. buna inanıyorlar mı yahuu muhabbetleri yerine ibb için 121 milyar nerde diye karşı savaş açmışlar hani seçmen olarak chp/akp kıyasında akp daha fazla o kısma oynuyorlar.

ayrıca ön hatırlatma; ülkemizde yaşanan bir yıl içinde can yakan yıkıcı depremlerin sonrasında deprem vergilerinin bir taraflara aktarıldığını ama orada da olmadığını öğrenmiştik. ayrıca parabir defada çalınmış ama bir defada böyle bir defada böyle para çalınmaz algısı ile ak trol kafasında olan karşim sanada selam. yirmi yıllık ülke yönetim sürecini hatırlatmak isterim.

ben müslümanım diyerek, halkın gelir seviyesinin her geçen gün düştüğü zamanlarda saray'a laf etmeyip ambalaj önemli kafasında savunanların, cengiz, kolin falan filan firmaların borçları silinirken esnafın intihar ettiğine ağzını açmayan, sözde müslümanım diyen ama müslüman kimliğinde paraya doymayan siyasiler hariç kimseyi savunmayan yine nedeni bir türlü anlaşılmayıp müslüman halk yerine siyasilerin refahını düşünüp bunu savunan ve değerli kılan seçmenler var olduğu için. ben oranı arttırıyorum tespit edilen kısmı bu kadardır.
Çalınmasa da artık ortaya çıkmayacağına kalıbımı basarım. Öyle bu parayı Erdoğan ve ailesinin yediğine inananlardan değilim. Erdoğan ne bir kuruş para yer ne de birine birine haybeye verir. Lakin patronlar zırladıkça onlara aktarıyor, ondan eminim. Fakir- fukaranın, yetimin hakkı yalancı ve aşağılık patronlara hibe ve destek olarak veriliyor.
Daha dün Canikli açıklama yaptı. Adam parayı bir anlamda millete dağıttık diyor. Yani kasada değil. Yani el değiştirmiş. Malum calinan para da kaybolmaz o da yer değiştirir. O kadar aciz durumdalar ki çalmadık diyemiyorlar..çünkü belediye seçimleri öncesi dolar çıkmasın seçimleri kazanalım diye ahmakça milletin helal dolarlarıni ucuz ucuz dağıttık diyemiyorlar. Onun da çalmaktan farkı yok. Türkiye tarihi böyle birşey görmedi. Hızlı karar alacağız dediler.. gerçekten de aldılar. Bize alkışlamak düşüyor reyizi. İleride ekonomi kitaplarında okutulur.
ha unutmuşum bir de fetöcüler inanıyor böyle fantastik hikayelere. daha doğrusu kurgulayanlar fetöcüler genelde. müşterisi de hazır. yalancının mumu yatsıya kadar yanar derler. yatsıya çok az kaldı.
Satılmayan tek bir şeyin kalmadığına, şehir hastanelerinin garantili hasta, köprülerin geçiş garantili olduğuna inanan insan. Anlaşmalar döviz cinsi ABD doları Üzerinden ve ihtilaf halinde Londra mahkemeleri davaya bakacak.

128 milyar dolar nerede pankartına terör muamelesi yapan ağzı oruçlu abdestli haramiler neyden rahatsız oluyor o zaman?