140journos

1 /
Eskiden tv'nin insanları aptal ettiği söylenirdi ve aptal kutusu denirdi. Aha bunlar da youtube versiyonu. Ülkeye ait milli ve manevi ne varsa saldırıyorlar 'muhalefet' maskesiyle. Sunumları da biraz süslüyorlar tabi. Artık milli ve manevi kelimesine bile uyuz olan azımsanmayacak bir kesim türedi. He bunlara güvenenler var mı var çok mu önemli değil. Çünkü direkt materyalist kafayla büyüttüğün nesil aynı sebepten seni de satar.
herhangi bir algı kasmaya çalıştıklarını düşünmüyorum tamamıyla ne prim getirecekse onu yapmaya çalışıyor gibiler. ya da günahlarını almayayım belki de bir çizgide durmadan sadece karşıt görüşleri dile getirmek istiyorlardır. bir bakıyorsunuz ali babacan'ı övmüşler bir bakıyorsunuz selahattin demirtaş'ı bir de bakıyorsunuz doğu perinçek'i. yeter ki muhalefete* ait bir şey olsun. çünkü z kuşağı bunu izliyor hangi muhalefet olduğunun bir önemi yok. ali babacan videosu fazlasıyla parasını verdik yaptırdık gibi duruyordu belki öyle şeyler de vardır. sonuçta medya sektörü bu ne bekliyoruz ki. selahattin demirtaş videosu her yerde konuşulmuyor mu? e tamam işte youtube kanalı amacına ulaştı. büyük resim yaratmaya çalışmanın bir alemi yok.
Yine hedeflerine koydukları Z kuşağına yönelik iğrenç bir propagandayla karşımıza çıktılar. Terörist lider Selahattin Demirtaş'ın eşi başak demirtaş ile bol bol timsah gözyaşları barındıran, utanmadan mağdur edebiyatına soyunan ve son derece ucuz bir ajitasyonla gençlerin aklını bulandırmaya çalışan bir video hazırlamışlar. coğrafya kader isimli videoda aleni bir şekilde terörist övücülüğü yapılıyor ve çocuk katillerine masumane bir rol çizilerek Türkiye Cumhuriyeti devleti Kürtlerin hakkını gasp ediyormuş algısı yerleştiriliyor. İnsanın birazcık, bakın birazcık onuru olsa karısını böyle kullanmaz. Lakin; kadın, erkek, çoluk çocuk demeden kaçırıp tecavüz eden, uyuşturucularla bağımlı hale getiren, kara propaganda ile beyinlerini yıkayan, her fırsatta sivil katleden, kardeşi kardeşe kırdıran bir örgütün temsilcisinde onur, şeref, haysiyet gibi erdemler ne gezer?

İman ve akıl sahiplerinden bir ricam var! Lütfen bu kanalı şikayet edin. Eşcinsellik, bdsm, terör gibi belaları liberalizm gölgesinde savunan bu alçakların bir milyona yakın abonesi mevcut. Tehlikenin farkında mısınız? Hiçbir şeyden haberi olmayan körpecik zihinlerin bu videoları izledikten sonra fikir dünyalarında oluşacak tahribatı bir tahayyül eder misiniz? Lütfen üstünüze düşeni yapın ve bu tarz içeriklerle istikbalimizi tehlikeye atanlardan hesap soralım.
Yayına ilk başladıklarında bu adamların müdavimiydim ben. Hatta şu anda yayın yaptığım youtube kanalımın video-editlerinde 140journos'tan etkilendim de, doğrudur. Lakin 140journos, şu günlerde şirazesinden çıkmış bir intiba vermeye başladı. Özellikle 2019'dan önce yayınlanan hemen her videoları bir mesajı, bir temayı barındırırken 2019'dan sonra yok penis haritası, yok bdsm, yok ali babacan propagandası, yok tunceli'ye tunceli demeyen başkan falan iyiden iyiye soğuttu beni.

Çoklu kişilik bozukluğu olan, aynı anda hem sosyalist hem kemalist hem muhafazakar olabilen 0.22 perinçek de gelecekmiş. Hayırlısı.
Videolarda ki İçerik kalitesi, video tasarımları animasyonları ile kaliteli video içeriği üreticisi olan youtube kanalı. Bdsm videosunu tam izlemedim islami değerleri aşağıladıkları söyleniyordu, video sonra kaldırıldı.
Diğer içerikleri de bu şekilde mi bilmiyorum ancakHasan mezarcı videoları son derece berbat geldi bana. Konulara göz atıp hmm iyi bir belgesel kanalı demiştim ancak hayal kırıklığına uğradım. Yaşım gereği pek tanımıyorum Hasan mezarcı'yı oldukça ilginç bir hayat hikayesi var, adamı ikna Edip belgesel çekeceğiz demişler. Yaptıkları iş dalga geçip atmak olmuş. Dalga geçmenin bile kaliteli bir hali olur resmen dandik animasyonlar eklemişler üstüne. O konuyla öyle bir iş yapılırdı ki yapımı netflixe bile satarlardı. Böyle hayat hikayesi olanların belgeselleri çok revaçta. Resmen tüm çabayı boşa harcamışlar.