200 yıl sonra hala izlenecek anime

1 /
sanırım jojo no kimyou na bouken`dir. anime'nin öyle bir fanbase'i var ki dışardaki insanlara lan oğlum bunlar ne diyor dedirtir. hatta ben bunu gerçekten gay animesi sanmıştım izlemeden önce fanlarının öyle bir mizah anlayışı var ki şeytanın aklına gelmeyecek şeyler yazıyorlar videoların altına reddit yorumlarının altına. tabi ben de saf saf bunlar ne diyo lan speedwagon is best waifu falan hatta burda git var. her animenin altına yorum yazıyorlar yorumları da anlamsız şakalar. sonra ben de izleyim dedim niye gay olayım ki anime izleyip de gay mi olunur la ne olacak? bi yandan da korkuyorum harbiden gay animesi falan mı diye. şimdi bitirdim bu animeyi sonunda bütün o saçma sapan esprileri anlıyorum reddite youtube video altlarına gidip yorumları okuyorum.

yav allah'ım bu kadar absürt bişey olamaz hayatta animenin kendisi absürt zaten. yorumlar ayrı absürt. memeler ayrı absürt. açılan başlıklar ayrı absürt bunu izlediğim zamanları hatırlıyorum gülmekten yere yatıyordum. anime'nin kendisine değil bak tüm bu ekosistem çok komik. neden böyle bir anime var neden bu kadar nefret edilen bir fan grubu var bu bile absürt.

bu yazdılarıma bakarak jojo kötü bir anime onun için millet dalga geçiyor bu yüzdende böyle bir fanbase var sanmayın çünkü ben bunu düşünerek başladım anime'nin kendisi de iyi.

işte tüm bu yüzden türkiye'de popüler olmasa bile dünyada milyonlarca fanı bulunan bu animenin toplum hafızasından silinebileceğini düşünmüyorum. bir gün bir ted konuşmasında alakasız bir yorum görürseniz ve altında da yüzlerce is this a jojo reference yazısı görürseniz çok da şey yapmayın. çünkü hepsi gay.