21 temmuz 2021 psv galatasaray maçı

1 /
avrupanın bırak 5 büyük ligini ortalama bir ligindeki üst sıra bir takımla bile aramızda nasıl büyük fark var. taktik ve fiziksel açıdan ezildik. skor her şeyi açıklıyor zaten 5-1. galatasarayın merkezden yaptığı tek bir atak yoktu sanırım. "şöyle büyük efsane büyük harika büyük" denilerek gelinen seviyeye bakın. Çok büyük galatasarayın futbol anlayışı orta kafa gol.
hollanda ligi 2. si ile şampiyonluğu averajla kaybetmiş türkiye 2. sinin maçı.
galatasarayın şanssızlığı psv nin 20 kişiyle oynaması ( adamlar sahanın her köşesinde bastırıyordu) ve galatasaray ve türkiyeye dün sabah gelmiş bir teknik adamla oynaması ( teknik adam derken de lafın gelişi işte.)

sonuç dünden belliydi zaten #7051341" class="bkz">#7051341
avrupa fatihimiz gene yaptı şovunu maşşalah 5-1. son 40 maçta zar zor o da nasıl oldu hatırlanmayan 2-3 galibiyet dışında hep berbat sonuçlar avrupa da. gs gibi zayıf ekiplerin gitmemesi lazım avrupaya.
takım sayısına bölündüğü için puanlar hep düşürüyorlar.
avrupa fatihimiş tabi tabi. *
ulusal bir televizyon kanalı olan tv8'de 40 dakika boyunca 10 farklı yasadışı bahis sitesinin reklamı yapıldı. esasen panolarda olmayan reklamlar bindirme teknolojisiyle televizyonda gösterildi.

ilgililerin 7258 sayılı kanun uyarınca 1 ila 3 yıl hapis cezasıyla yargılanması gerekiyor. ama biliyoruz ki ne kanun tatbik edilecek ne de rtük olaya el atacak. çünkü kanalın sahipleri hükümet yandaşı kişiler. bizi şaşırtacak olan hukuki sürecin işlemesi olacaktır ama biliyoruz ki öyle bir şey olmayacak. bu derece yozlaşmış durumdayız.