24 mart 2021 ak party 7'nci olağan kongresi

1 /
pandemi döneminde, kurultay delegesi olan yaklaşık 1500 kişi ve hizmet edecek teknik ve idari personel haricinde ( hadi o da yaklaşık 500 kişi olsun) orada bulunanların akli melekelerinde bir problem olduğu kanısındayım. o salonda iki bin kişi olmalıydı ve bununla övünülmeliydi. bunu halkımıza ve özelde de sağlık çalışanlarına olan saygımızdan böyle yaptık demeleri gerekirdi. Ve bu kalabalığın getirdiği coşkudan daha çok takdir toplardı. Ve kendi müntesiplerini ve sevenlerini de zor durumda bırakmaz ve üzmezdi.
Bu kongerelerde Rabia işareti yapılıyor mu hala. Malum sisi ile barışiyoruz. Hatta bugün bir ihvan üyesini Mısır'a iade etmişiz. Muhtemelen idam edilecek. Aman canım akp seçmeni neyi sindirmedi ki bunu sindirmesin.
Ülkemizdeki adaletsizliğin görsel kanıtı niteliği taşıyan kongre. Bu kadar kalabalık bir araya geldiğinde corona bulaşmıyorsa neden hala ülkede Covid-19 tedbirleri uygulanıyor dedirten hadisedir.
ak party'nin 7'cisini düzenlediği ve ülke çapında katılımcı kabul ettiği geleneksel partysi. "bizim amca çocukları korona'ya kafa atıyor." sloganıyla düzenleniyor. kısıtlamaların inandırıcılığını kanıtlayan tablolarla karşı karşıyayız. sokakta tek başına maskesiz yürüyen insanların üstüne çöken polis , bu ortamda yasağı bile isteye çiğneyenleri koruyor. beynimi yaktı zihniyetlerini kıyma makinesinde çektiklerim.

git
git