27 haziran 2021 belçika portekiz maçı

1 /
belçika turu geçti. italya maçında maç ortada olacak iki takımda geçebilir. belki de bir efsane Ronaldo nun son avrupa maçını izledik. ronaldo dan sonra da bu portekizden bir numara olmaz. isim oyuncuları olmasına rağmen takım değiler. sanki şenol güneş eli değilmiş gibi top oynuyorlar.
belçika'nın çeyrek finale çıktığı karşılaşma. belçika golü attıktan sonra geriye gömüldü ve direkten dönen toplar vs. derken portekiz birçok fırsatta buldu. penaltı izleyebilseydik keşke diye diye maç bitti.
belçika'nın önde götürdüğü karşılaşma. portekiz'in ön liberosunda oynayan bir kazma palinha isimli kazma maça adeta damga vurdu ama belçika lehine yaptı bu işi. çok kötü maç çıkarıyor, hoca bıyıklıyı (bkz: William Carvalho)'yu kesti falan ama turu geçerlerse özlerler bu adamı. yürüyerek top oynasa da palinha'dan daha iyi bir adam.
c. Ronaldo'nun gölgesinde kalan Portekiz'in elenmesini beklediğim maç. yıl olmuş 2021 hala at yat futbolu oynuyor adamlar. sarıbaş de bruyne ve kara boğa lukaku döşer geçer.
şimdiye kadar oynadıkları maçlara bakarsak mükemmel bir düello olacak. kazanan portekiz olsun. bu belçika'nın altın jenerasyonunun bir şey yapacağı yok.