3 aylık bebeğine şiddet uygulayan yaratık

1 /
şaşırtıcı kişilik değildir.. zira o kişi çocuğu olmadan önce de eşine şiddet uygulamıştır.. güçsüz kadın sözde kendisini feda etmiş her sey evlatlarım sözünün arkasına saklanıp ömrünü geçirmeye başlamıştır ama kaçınılmaz son gelmiştir.. ne akla hizmet videoya çekme zekasını göstermiştir asıl şaşırtıcı olan budur.. kimse kusura bakmasın bir insan kendini mutlaka belli eder.. kıskandığını söylediği için sokaktan geçen bir adamı döven,kendisini solladığı için yolunu kesen arabadaki şoförü döven,en ufacık şeyde sinirlenen insan zamanı gelince eşini,annesini,babasını ve sonunda beklenen kişi olan evladını döver..
bu dünyada her seyin başı annedir.. eğer anne akıllıysa,güçlüyse,iradeliyse,sabırlıysa kendisinden yetişen nesil de öyle olur.. yani kötü adamdan çocuk yapmayacak akılda,şiddet gördüğünde her şeye rağmen onu terkedebilecek güçte olmalıdır.. derseniz ki nasıl terketsin ölüm korkusu öyle kolay değildir.. amenna kimse başına gelmeyen bir durum için öyle atıp tutmamalı.. lakin kendisi dayak yiyen kadın akabinde dayak yiyen,yeri geldiğinde babası tarafından öldürülen evlatları için göz yaşı dökecektir..
öngörülü olmalı insan.. yalan söyleyen hep söyler,tokat atan döver,döven öldürür.. birisine tecavüz eden herkese eder.. bir kere aldatan hep aldatır.. kendinizi kandırmayın.. ikinci şans sadece çocuklara verilir..
türkiye normallerinden bir normal deyip geçilemeyecek, caniliğin ileri uçlarından bir örnek. şiddetin kendisinin, yaşamın doğal akışı içinde var olduğu gerçeğini bir tarafta tutarak; 3 aylık bir bebeğe şiddet uygulayan insan, elinden her türlü kötülük gelebilecek, kendisinden toplumun korunması gereken, sürekli tecrit altında tutulması gereken bir canlıdır.
hayvandan daha aşağı tabirinin karşılığı olan, zira hayvanların dahi yavrusuna misler gibi baktığı bu dünyada ne idüğü belirsiz bir şekilde nefes alan yaşam formu.

abbâra'ya katılıyorum bu konuda, kasten insan öldürenlere kısas olayına katıldığım gibi böylesi sıfatlandırmaya gücümüz yetmeyen ruhaniyeti bozuk müsveddeleri de topluma fayda sağlayacak iş gücü olarak kullansınlar.

videoyu gerçekten inanmadığım için açtım, ilk beş saniyeden sonra çığlık atarak kapattım. nalet..
Gaziantep'te yaşanan olayda bahsi geçen yaratık, bebeğin b*bası oluyor. videolarda rastladım fakat bakamadım Allah'ım insanların bu zalimliğine karşı senin bir musibet vermiyor olman sabrından mıdır? cidden ne düşünüyorum biliyor musunuz? kendi evladına, yaşlılara, hastalara, engellilere, hamilelere hatta ve hatta hayvanlara gaddarca şiddet uygulayanlar değiştirilemez ruh hastasıdır. hepsi bir yere toplansın denek olarak kullanılsın. insanlar bebeği yeni doğduğunda kucağına alamıyor aylarca bir yerini incitirim diye, yaw sen nasıl insanım babayım diyebiliyorsun grzkl!

git