3 mart 2021 ankaragücü galatasaray maçı

1 /
hataydan,sivastan 4 yiyen takım beklemiş beklemiş bizim maçı bulmuş.sanki derbi oynuyoruz.o nasıl mücadeledir.

gerçi taylanı kes,arda da diret daha ne olacaydı dedirtmedi değil bana.
lig sonuncusunun lig liderini yendiği maç.

ne diyordu ünlü teknik direktörümüz fatih terim: vardı yoktu geçin bunları. cüneyt çakır'a sahip çıkalım.

ekleme: şimdi özetleri izledim. maçtan sonra gs başkanı, abdurrahim ve parator bu kadar şikayet etmişler, acaba ne oldu dedim. maç 2-0 ankaragücü lehineymiş zaten haksız verildiğini düşündüğünüz kırmızı kart öncesi. yani 11-11 iken zaten 2-0 yeniliyorsun ve maçı hakeme bağlıyorsun. yuh yani.
Hakemin katlettiği maçtır. Normalde Halil umut meler'i beğenirdim. En azindan eyyam yapmazdı. Ama üzerine yapışan Galatasaray'lı algısını kırmak için, maçı doğramayı seçti.
kazanmak içi her yolu mübah görenlerin maç sonu adalet isterük diye ağladığı maç. evet ülkemizde futbol gassraya karşı oynanan bir şeydir.. oğlum lokum dağıt arkadaşlara.
penaltı ve kırmızı kart pozisyonunda hakemin olayları iyi süzemediği bir maç. penaltı pozisyonunda kol avantaj sağlamıyor, önce arda'nın vücuduna temas edip doğal seyrinde ele çarpıyor. yeni kurallara sığınılabilir, ama takdir hakkı ve vicdan bunu penaltı kabul etmemeliydi.

kırmızı kart pozisyonunda ankaragüci furbolcusunun topu kapma şansı yok ve avantajını yitirmiş şekilde mostafa muhammed'in vücuduna doğru dalış gösterirken mostafa muhammed'in kolu doğal seyrinde ve darbe alan taraf olarak sarsılıyor zaten. burada yine de öyle ya da böyle yüze gelen bir darbe nedeniyle sarı kart verilebilirdi mohammed'e ama hakemin yetersizliği bir daha ortaya çıktı.

galatasaray'ın kollandığı algısına dair oluşturulan ortamda kompleksli bir şekilde maç yönettiğini düşünüyorum hakemin.

2-1 ankaragücü'nün galibiyeti şeklinde sonuçlanmış karşılaşma. tek temennimi yazayım, üzerine konuşmak istemiyorum. o verildi, bu verilmedi, bir başka maçtaki benzer iş sonuçlanmadı, bu sonuçlandı. tamamen tıraş. gereken yapılıyor.

canın sağ olsun galatasaray'ım.

umarım küme düşersin ankaragücü ve umarım profesyonel hakemlik kariyeriniz biter, sıradan bir memur olursunuz. iyi günler.