30 mart 2021 Türkiye letonya maçı

1 /
istisnasız her maçı bir final maçı havasında oynamadığımız müddetçe böyle iki galibiyet alıp sonra yatışa geçme modası bu takımın belası oluyor. umarım bu yatış kış uykusu yatışı değildir. titreyip kendilerine gelirler. Şenol güneş'e çok güvenmiyorum bu kadronun kıymetini bilemeyecek bana kalırsa.

Letonya gol yedikten sonra saldırmadı, biz gol attıktan sonra oyundan düştük ve bu adamları gaza getirdi.
letonyanın ilk golünden sonra maçı kazanamyız duygusu herkese gelmiştir bence.
ilk 2 maçtaki galibiyetin havası,artistliği atılan paslarda ve rakibi küçümseyen hareketlerle belli etti zaten.
ne diyeyim bu puan kaybı inş. takımı ciddiyete geri döndürür.
bir de burak ve caner ısrarını anlamıyorum. sanki alternatif yok.
yusuf ve hakan'ı aynı anda oyundan alıp 3 ön libero ile oynatmaya başlayan, üstelik hızlı çıkan halil yerine enes'i oyuna alan şenol güneş'in kabahati olan bir skorla biten maç. burak' ın maç boyunca fazla top kayıplarının yanında yediğimiz gol sonrası net pozisyonda çok beceriksiz vuruşunu da analım.
3-1 olunca, "aha da milli takım fişi çekti" diyerek, televizyonun fişini çektim, yattım. sabah bir baktım, 3-3.

bir daha 3-1 öne geçme milli takım. neden biliyor musun? çünkü yine inanırım.
şeror hozam'ın caner erkin'i 82 dakika oynatması ve hiçbir şey vaat etmediği çoktan tescillenen enes ünal'ın oyuna alınması... sergen hoca milli takıma... boynuz kulağı geçti. milli görev. sergen attı dünya kupası geldi.*
Yedeklerimizde pek iş yok. Hakan, Yusuf, Ozan çıkmadan önce sanki şampiyonlar ligi takımı gibi oynuyorduk; çıktılar Anadolu kulübü gibi oynamaya başladık.

Edit: bu arada hiç şaşırmadım, üzüldüm sadece. Maçtan önce ‘şimdi bunlarla berabere kalırlar kesin’ diye konuşmuştuk zaten.