42 yaşındaki erkek 19 yaşındaki kız birlikteliği

1 /
Kurgu bir başlık olmadığını söyleyip olayın iç yüzünü okumanızı rica edeceğim. Mesele sadece aradaki yaş farkı değil. Gönül bu diyenler. Üç beş dakikanızı ayırıp haberi okuyunuz.

git
19 yaşındaki insanların memur olduğunu düşünürsek kişileri kendi kararlarına bırakılması uygundur. Bir trafik kazası geçirdiğinizde 19 yaşındaki birey att olup sizin hayatınızı bağımsız olarak verdiği kararla kurtarıyor. Bu spesifik olayda: 42 yaşındaki sapık ama şöyle böyle denilecek olursa, etrafında bin kişi o kötü demiştir, kızımızın nefsine hoş geldiği için öyle davranmıştır. Maalesef bazı insanlar kendilerini film yıldızı gibi gördükleri için bana bir şey olmaz kafası güdüyorlar. Duvara çarparak öğrenme onlar için en kesin öğrenme metodu. Çok değil 5 sene sonra bu hanım kızımız da müge anlıya anne beni affet de eve döneyim diye çıkacak.
herkesin çok normal bir şeymiş gibi onaylamasına şaşırdığım konu. 19 yaş manipülasyona açıktır, sınırlarını çizmeyi ve korumayı bilebilecek bir yaş değil.
yaşını başını almış birinin bu yaştaki biriyle ilgilenmesini ancak kolay kandırıp istediğini yaptırabileceğini düşünmesine bağlıyorum.
Erkek zenginse, yakışıklıysa bu olay gerçekleşir abee. Erkekte Para ve tip yoksa , cesaret de edemez ,hatta hayal bile edemez.

Etrafına, ünlülere ve zenginlere bakan bunu doğrular.

Bayan, varlıklı ise, bakımlı ise güzel ise o da kendinden genç erkeklere meyleder. Hatta 20 30 yaş farkına rağmen.

etrafına, ünlülere ve zenginlere bakan bunu doğrular.

Üstelik ülkemizde evli bir bayan 45 ile 47 arası menopoza girer. Erkek, belli bir ivme ile yıldan yıla azalarak ölünceye kadar cinsel aktivitesini sürdürüp çocuk sahibi olabilir.

İşin olurluğuna, olmazlığına ve etikliğine gelince... Ben bu gazelleri çok duydum. Kızına bakarak, bacısına bakarak yorum yapanlar var, şartlar oluşunca nefsine göre yorum yapanlar var. Yani abee, edebiyatı yapılan bu olayın, Erkek canlısının eline imkan geçtiğinde affetmediğini gördüm.

Sana der. Olm o senden küçük, manyak mısın olmaz, bacın yaşında, evlensen onun kadar kızın olurdu vs. Ama kendi eline geçti mi affetmez. Mezhep ve tarikat nedeni ile çevrem geniş ve bu tip olaylara çok şahit oldum.

Bir arkadaşım düğün yaptı, nikahı 2 sene sonra kıydı. Bir arkasaşım memur oldu, kendinden 14 yaş küçük bir bayanla evlendi, üstelik bayan kendinden uzun; ama Kendilerinin konumuna gelsem ve durumu izah etsem, yüzde yüz beni kınarlar. Erkek, kendine layik görür; ama hemcinsine layik görmez.

Yani, para varsa ve her şeyin en iyisini, en kalitelisini ve en tazesini tüketiyorsan, bu seçim evliliğede yansıyacaktır. Neticede yansıyorda.
Eşcinsellik bahsi mevzu olsa gelir burada duyarlı olmaya saygı duymaya davet ederdiniz. Kimisi yazmışki 6 yaş olsa sorun yok ama 16 yaş olsa sorun var. Kime göre neye göre aslanım? Hangi kitabı referans alıyorsun diye sorarlar adama.