gece gece yaran olaydır.kenan sofuoğlu'nun hakan çalhanoğluyla whatsapp'tan tanışmak istemesiyle vuku bulan olaydır.hakan'ın kız tribine girmesi ile kenan sofuoğlu olayın şokunu atlatamamış. olayın detayını ise kendi facebook adresinde whatsapp'tan aldığı resim ile anlatan kenan sofuoğlu semt gideriyle üzüntülerini hayranlarıyla paylaşmış.

devamını gör...
kenan sofuoğlu'nun haksız olduğu olay.

habersiz karşı tarafın numarasını buluyorsun, ayrıca tanışıklığın da yok sonra da tanıyamadım deyince atarlı ergen muamelesi yapıyorsun.
yakışmamış kendisine.

ayrıca sözlük dünyasına güzel bir bakınız kazandırabilecek bir cümle içeren olay.
(bkz: kardeş sileriz sıkıntı yapma)

devamını gör...
hakan çalhanoglunun edepsizlik ettiği bir olaydır.

ben bile girmiyorum bu tribe valla. hem sen nasıl tanımazsın kenan sofuoğlunu ya. yüz kisiye sorsak yüzü de kenanı tanir hakani tanimaz. kim ki hakan hakikaten.
devamını gör...
(bkz: bakın bu bir dramdır)

kenan sofuoğlu ve hakan çalhanoğlu'nun karşılıklı olarak triplere girdiği olaydır. gülmekten yazamadım ya. hakan'ın soyadı nasıldı diye üç kez baktım. kenan sofuoğlu, olayın büyümesi üzerine atarlı giderli paylaşımını kaldırdığını açıklamış. hakan çalhanoğlu'nun instagram hesabında adamın paylaşımlarının altına, "kardeş sileriz sıkıntı yapma"; "kardeş" "sileriz" "sıkıntı yapma" yazıp duruyorlar. bunu sen istedin çalhanoğlu. son olarak sözümü kenan sofuoğlu'nun son açıklamasından bir cümlesi ile bitirmek istiyorum: "insan sevdiğine kırılır."
devamını gör...
hakan bey'in cahilliği, kenan bey'in ise atarlı giderli bir sincan çocuğu olduğunu gözler önüne sermiş olay. çok güldüm yalnız ne güldüm fakat güzel güldüm...*
devamını gör...
her haliyle ilginç olay. bizim millete malzeme verdiniz bir kere. belki de hakan motosikletçiyi tanıyordur ama fake olduğunu falan düşünmüş olabilir. onun dışından motosikletçi haksızdır bu konuda. hakan ı tutuyorum ben.

(bkz: bence komik)
devamını gör...
olay olmayandır. yediğimiz yemekten sonra bir de whatsapp konuşmalarımızı mı ifşa edeceğiz artık sosyal medyada? yeni bir akım başlatmak için mi bunlar? kimse de "bana ne?" demiyor.
devamını gör...
görgüsüzlük derdim kendi arkadaşım yapsa ama kenan sofuoğlu'nun yaptığını okuyunca üstünde durmadım. tanışmadığın birisinin numarasını buldun aldın tamam, adama mesaj attın hadi onuda geçtim, adam kimsiniz numaramı nereden aldınız dediğinde de "kardeş sileriz sıkıntı yabma" diye trip attın. haydi bu diyaloğun absürtlüğü bir yana alıp bir de sosyal medyada afişe etmek ağır işsizlik.
devamını gör...
kenan soğuoğlu'nun kendisini "motosikletçi" diye tanıtmasıyla baştan kaybettiği tanışma.. "köln'e geldim, tanışalım"... "köln'e niye geldin?" "dayımın pide fırınında motosikletimle kuryelik yapıcam".. halbuki at kişisel web sitenin adresini, "motosiklet şampiyonu" de, buraya atıyorum ödül töreni için geldim de, adam koşar sana... çok zor değil yani...
devamını gör...
olum sen dünya şampiyonusun, adını tarihe yazdırmış adamsın, "kardeş sileriz sıkıntı yapma" diye niye ezikleniyorsun? önce kendini adam akıllı tanıt. adamın verdiği ilk tepki çok normal. türk diye seni tanımak zorunda değil.
ayrıca motorcu ney lan? zanaatçı, meslek erbabı mısın sen? ya da tamirci misin? ne bilsin herif? hemen triplere gelmeler, beylikdüzü çocuğuyuz edaları. gereksiz.
t: yanlış anlaşılmalar üzerine kurulu basit bir olaydır. overrated seviyede abartılmıştır.
devamını gör...

Bu başlığa bir şeyler girmek için üye olabilirsiniz.