7 yaşındaki trans çocuk

yönlendirilmiş kurban olan çocuktur. 7 yaş cinsel eğilimin böyle bir yöne gideceği yaş değildir. Allah ıslah etsin olmayacaklarsa helak etsin sapkın lgbt ve türevlerini ...
devamını gör...
beyin yıkamak ile pek alakası yoktur. şayet dinin tam aksine, cinsel kimliğiniz kafanıza yattığında değiştirebileceğiniz bir yük değildir. yük d e ğ i l d i r. cinsel yöneliminizi seçemezsiniz, biyolojiktir. eğer bununla birlikte bir çocuk hayatı boyunca o yönde eğilim gösterdiyse, ailesinin de bunu desteklemesi, olması gerekenden fazlası değildir. şayet bu ailelerin kafasına estiği gibi gidip uygulatabileceği bir şey de değildir. bu tamamen kişinin cinsel kimliğini keşfettiği zamana bağlıdır. şimdi diyeceksiniz ki, "yine de bu çocuğun yaşı küçük, daha sağlıklı karar almasını bekleselerdi kardeşim!" hani? ne kararı? bambaşka bir kimliği mi olacaktı yıllar sonra? o çocuk, büyüdüğünde ailesinin kendisini sonuna kadar desteklediğini bilecek bir çocuktur. belirli konularda farkındalığa ulaştığında, kendisine dayatılan dini görüşleri farkedip ailesine olan yaklaşımını yeniden değerlendirmeyecektir.

edit: genç dinciler kızgın. demek ki doğru yoldayız.
devamını gör...
ailesi tarafından istismar dilen çocuktur.

cinsel yönelimini ve tercihini yapmakta hiçbir düşüncesi olamaz. 7 yaşındaki bir çocuğunun bunları bilmesi imkansızdır.
devamını gör...
olmayan çocuk. biz insanı en güzel bir fıtrat üzere yarattık buyuruyor mevla. kafirler de yok cinsel yönelim doğuştan oluyor falan diyorlar. din gibi değil diyorlar. kılıfa bak. minareyi çalmışlar kılıf hazır. yöneliminiz batsın sizin. cehenneme yönelin inşallah.
devamını gör...
avrupada erkek çocuklarını kız çocuğu gibi yetiştiren aileler var. kız elbisesi giydiriliyor kız oyunları oynuyor sonra çocuk kimlik karmaşasına düşünce doğuştan bu deyip kenara çekiliyor lut kavminin torunları.

ulan 7 yaşındaki çocuk daha ergenliğe girmemiş ne saçmalıyorsun sen?

bir diğer konu etraftaki şehveti ağzından taşmış bağıran çağıran azgın topluluk gerçekten ibret verici.
devamını gör...
dünyanın en büyük mitlerinden birisi de sanki bütün homolar doğma büyüme homoymuş da "yönelimlerini" kendileri seçmiş gibi bir algı yaratılmasıdır. bilhassa batıda konuşlanmış siyonist medya tarafından bu algı tipik batılıya pompalanır durur. bu yüzden bilhassa avrupa, bir takım slav ülkeleri harici kokuşmuş bir bataklığa, tam anlamıyla "gavadistan"a dönüşmüş durumdadır. amerika da bu bataklığa çoktan girmiştir ve sıra türkiye'dedir !

halbuki istatistiksel olarak sabittir ki, ilerleyen hayatlarında kendilerini homo olarak "benimseyen" erkeklerin hemen hemen yarısı küçüklükte, yakın çevredeki gizli homolar/biseksüeller tarafından tacize uğramış insanlardır.

ama siyonist medya'nın dünyaya pompalamaya çalıştığı -avrupada kültürel-marksist, diğer satıhlarda ise liberal- politik doğruculuk akımı bilim adamlarını dahi tırstırır ve bu konuda çenelerini kapamaya zorlar. lakin internette, özellikle yabancı diliniz varsa, yapılan araştırmalara detaylı bir arama sonucunda ulaşabilirsiniz.
devamını gör...
trans'ın ne olduğunu öğrenmek gerekir, tedavi edilebilirliği veya hasta sayılmaları bir kenara; trans bireyler vücutlarının ormallerini yaşamazlar. bu nedenle muhafaza edilmeleri gerekir.
devamını gör...
etraftan bildiğim kadarıyla trans bireyler küçüklükten ayırt edilebiliyor. 5 yaşında bir erkek çocuğu kız kıyafetleri giyip bebeklerle oynamak ya da bir kız çocuğu erkek kıyafetleri giyip top koşturmak isteyebiliyor. aileler de bununla ilgili ne yapacaklarını, nasıl bir yol haritası izleyebileceklerini doktorlara falan danışıyorlar. sanırım bir takım tedavi yöntemleri deneniyor. bunlar rastlanan şeyler.

ama bu başlığa konu olan çocuk tamamen farklı bir durumda. hiçbir şekilde özgürlük vs. gibi bir açıklaması olamaz. tam anlamıyla çocuk istismarı. bu videoyu izleyip tahrik olacak adamlar var bu dünyada. resmen pedofiliye hizmet. bu nasıl bir mallık. ızleyince çıldıracak gibi oluyor insan. bunun çocuklarına kadın iç çamaşırı giydirip fotoğraflarını çeken sonra da o'nu pedofililere pazarlayan aileden ne farkı var. ılla hissettiği cinsiyette giyinecekse çocuk, kendi yaşına uygun diğer cinsiyetin kıyafetlerini giyseydi.

kız çocuğu dahi olsa bu yaşta bir çocuk boya küpüne sokulup topuklu ayakkabı giydirilip sokağa çıkarılması kabul edilemez. yedi yaşında bir çocuğa cinsiyeti ne olursa olsun kadınlık giydirilemez. devlet kesinlikle bu çocuğu aileden alıp himaye etmeli.
devamını gör...
velayet hakkı kapsamındadır. işbu yüzden gelişmiş ülkeler dahi lgbt'lerin evlenmesine salık vermek istemiyor. çünkü bunlar evlendiğinde eğer taraflar çocuk yapabiliyorsa yapabilirler ve kendileri gibi yetiştirme hakları da var. çünkü sen tanımışsın artık bunları, herkes çocuğunu istediği şekilde yetiştirebilir ona zarar vermedikçe. diyelim ki taraflar çocuk yapamıyor yani iki taraf da biyolojik olarak erkek veya iki taraf da kadın, o zaman da evlat edinebilirler. yine bi şey diyemezsin çünkü evlenebileceklerini tanımışsın.

işte o müthiş özgür ülkelerde bile "yok yok o kadar da değil" diye karşılanıyor bu. bu sefer de soru şu, madem bu birliktelikleri straight birliktelikler gibi göremiyorsunuz, o zaman neye göre meşru bunlar ? yani bir yere kadar eyv, bir yerden sonra dur orda. niye baştan itibaren dur orda değil ? çelişki alert.
devamını gör...

Bu başlığa bir şeyler girmek için üye olabilirsiniz.