7 ağustos 2022 antalyaspor galatasaray maçı

1 /
muslera - maçın adamı desem yeridir. penaltı çıkardı ve karşı karşıya ayılabilecek golü önledi.

gomis - düzgün vuruşu sayesinde galibiyeti aldık. forvette rekabet bol olacak bu sene sanırım.

bardakçı - takımda sırıtmadı. dünkü maçta başarılı görev yaptı.

yunus akgün - çalımları,koşuları ve isteği ile üstüne koya koya giderse galatasaraya transfer rekoru kırdırabilir. ilk 11in değişmezlerinden olacak gibi.

midtsjö - hırsı,mücadelesi ve attığı asist ile ilk 11in olmazsa olmazlarından olabilir ileriki zamanda. kim bu adam dedirtti ama ilk maçında bizi yanılttı.

emre akbaba - ilk sezonu arattırıyor. geçen seneki alanyadaki halinden de eser yok. bizden giderken neyse dünkü maçta da aynı.

boey - saatli bomba. ne yapacağı belli değil. kafasında galatasaray yok gibi sanki.

geri kalanı ortalama bir performans sergiledi. yeni transferlerle takım daha da güçlenip,kenetlenecektir. bu sene umudum var. takım bir otursun kralı gelsin dedirtecek gibi.

antalya akıllı ve iyi oynadı. çok pozisyon harcadılar. ben beraberliğe tavdım aslında ama galibiyet çilekli pasta oldu bir nevi.

kadronun eksik olduğu, gelenlerin de henüz yüzde yüz hazır olmadığı bir gerçek. Maçın başlama saati 21.45 fakat antalya havası malum. Bu handikabı da ekleyelim. Ve de ayrıca iyi bir hoca takımına (nuri şahin) karşı oynayacağız. Alınacak 3 puan geçen sezonun havasını dağıtacak. çok büyük bir morali beraberinde getirecektir. Bugün bir havaya girmemiz lazım. Çok ihtiyacımız var bu morale... yönetim ve okan buruk'un da ilk sınavı.... du bakali...