7 mart 2021 atletico madrid real madrid maçı

1 /
Atletico şans teptiği maç oldu. Eksik maçını kazsnırsa yine de en yakın rakibinin 6 puan önünde olacaklar. Bu maç kulaklarına küpe olur. Şampiyonluğu vereceklerini zannetmiyorum.
iki madrid takımının oynadığı ve sonunda barcelona'nın kazandığı maç. 1-1 bitti. benzema'nın golü harikaydı bu arada. tabi suarez'in ayağının dışıyla uzak köşeye bırakarak attığı golde harikaydı. bu adamı barcelona neden gönderdi hala anlamış değilim. ayrıca mutevehhim geldiğinden beridir bir düşüşe girdi atletico madrid. teşekküerler mutevehhim. uzaylı messi kardeşimiz kan kokusunu almaya başlamıştır artık. korkun şimdi messi ve barcelona'dan.
87. dakikada karim benzema'nın golüyle 1-1 bitti.

pek bir şey oynamaya mecali olmayan real karşısında geri çekilmenin cezasını çekti atletico. tabi bir de kaçırdığı net pozisyonlar var. atamayana attılar. büyük bir fırsat kaçtı.
la liga 26. hafta maçı. başlama saati 18:15 tsi.

maç öncesinde atletico rakibinin 5 puan önünde lider ve bir maçı da eksik. kazanırsa farkı 8 puana çıkaracak ki şampiyonluk yolunda büyük bir avantaj olur bu durum. real madrid de doğal olarak farkı kapatmak için kazanmak istiyor.

iki takım arasındaki geçmiş maçlara ve psikolojiye bakarsak real öne çıkıyor maalesef. tabi ids dı fıdbıl dets dı fıdbıl diye bir gerçek de var, o yüzden umutluyuz.