8 mart 2021 Ekrem imamoğlu tweeti

1 /
millet terörist güzellesin, bizim eleştrilerimiz komik olsun. dünyanın geldiği noktaya bak dünyasözlük! Terörle kol kola yürü, terör sevici Kaftancıoğlu'nu yanı başından ayırma, terörle arana mesafe koyma. sonra biz de eleştirmeyiverelim. hadi oradan!
kutlama mesajına parti başkanı kadınlar ile başlamış olduğu twittir. pervin buldan'ı bulunduğu mevkiye kendisi getirmiş gibi tepki alması komik.
bir terörist nasıl parti eş başkanı olabiliyor bu sorgulanmalı.
Hayırlı olsun Ekrem başkan çözüm sürecini başlatmıştır. Çözüm sürecinin baslatmak tek Erdoğan'ın hakkı değil değil mi. Hatta kendisi siyasi kariyerime mal olsa da yapacağım dedi. Ama tam mal olacakken dümeni islamciliktan ultra faşizme kırdı..Erbakan olsaydı ne derdi bugün acaba. Devlet artık halka hizmet yerine acaba ben bunları nasıl bolerime kafa yoruyor. Muhalefet bu oyunu görsün. Erdoğan tekrar seçimi kazanırsa göreceksiniz ilk işi PKK ile barışmak olacak. Türkiye artık bunu kaldiramiyor. Nasıl Erdoğan taktik gereği kurt düşmanlığı pompaliyorsa umarım iyi parti de taktik gereği kızgın rolü yapiyordur . Siyaset böyle yapılır
Diyarbakır'da evlat nöbeti tutan annelerin kadınlar gününü kutla, evlatlarını dağa kaldıranların değil. Şu muhalefette hiç kafa yok ya, Mansur dururken Ekrem'i parlatıyorlar ya yine patlayacaklar.
8 mart dünya kadınlar gününü kutladığı tweet.. CHP'de kadın vekil vs olmadığı için terörist Pervin Buldan kişisini unutmamış onu da tweetine eklemiş. Atatürk'ün askeri çocuk katili aponun askerine verildi ibrahim.

git