ağrı kesici

genelde dış etmenlere bağlı olarak gelişen, organik bir vücut uyarı sistemi olan ağrı hissini kesmek için kullanılan yöntemlerin tümünde kullanılan malzemelerin genel adı. kiraz iyi bir ağrı kesicidir mesela.
devamını gör...
bu ilaçların hiçbirini ağzınızdan bekletmeyin, çok tehlikeli. bir kaç dakika içinde beyin kanaması yapabiliyor. özellikle etken maddesi naproksen sodyum olanlardır bunlar ve bu ilacın başında en çok bilineni apranax gelir..
devamını gör...
parasetomol içerikli olanlarını severek kullanırım. başka türlüsünü kullanmamaya özen gösteriyorum. parasetemol aynı zamanda iyileştirme özelliğine de sahip oldğunu düşünüyorum. özellikle hastalık öncesi kırgınlıklarda bu içerikte bir ilaç iyi gelebilir.
devamını gör...
parol marka olanı ile aramız iyi eskiden thomapyrin ile iyiydi lakin artık thomapyrin bende hiçbir etkiye neden olmuyor.

parolde mide sorunları da yaşamadım.

ağrı kesici kısaca candır.
devamını gör...
insan vucudunda oluşan sorunların alarmı olan ağrıyı dindirerek, o sorun yokmuşcasına insanın hayatına devam etmesini sağlayan ilaçtır. bu yangın yanmaya devam ederken yangın alarmını kapatmaya benzer, yangın yanmaya devam eder fakat sizin haberiniz olmaz. genelde doktorlar tarafından reçetelere yazıldığı için insanlar tarafından zararsız bulunur. kullanılmaması tarafımızdan tavsiye edilir, ağrıyı kesmek yerine ağrıya sebep olan hastalığı tedavi etmeye çalışmak en doğru yoldur.
devamını gör...

Bu başlığa bir şeyler girmek için üye olabilirsiniz.