abavnto

1 /
En eski tanımlarımdan başlayarak beni seri şekilde artılayan yazar.
Tüm tanımlarım gözlerimin önünden film şeridi gibi geçiyor sayesinde.
Böyle giderse küçükken taktığım yarmagül tokalarına kadar inecek...*
#7163146 ·

Allah’tan kadın olduğuma dair şahitlerim var da yaydığım eril enerjiyle Arada kaynamıyorum...

Bu Arada Çakır’ın meral ile ilişkisi olan elemanında gördüğü ceketin astarında yazan marka aslında olmayan bir Markaymış. Ama sonra biri orada yazan yazıyı kendi markası yapmış.
Alın bu bilgiyi ne yaparsanız yapın. *
#7087357
bir defa sözlüğe değer veren insan içindeki diğer yazarlara da saygı duyar. ayda yılda bir sözlüğe gelip yeni yazarlara sümen altı laf sokarak, içindeki kini kusarak kaliteni belli etmekten daha iyi bir tutum olabilir bu. ikincisi sözlükte iyisiyle kötüsüyle her yazar elinden geldiğince bir şeyler yazmaya gayret ediyor. bana kalırsa sırf senin zihniyetine sahip yazarlar yüzünden bir sürü yazar terk etti burayı. çünkü babanızın çiftliği buraso, kafanıza göre buraya gelip ona buna hakaret ederek emek vermeden gitme hakkınız olduğunu düşünüyorsunuz. ama ayda yılda bir gelip bunu yapıyorsunuz ne tuhaf. üstelik kafa sözlük açıldığı zaman ilk kaçanlardan biri ben bilerek sendin. ne samimiyet ama!
#7079284
ruhsuzluk biraz ağır olsa da İstanbulda yaşayanlar bilir ki, şehrin müşahhas bir ruhu vardır, o ruhu siz oluşturmazsınız, belki de ezelde bizimle beraber yaratılmıştır. Ankara içinse sizin çaba sarfetmeniz gerekir, anılarınız ve dağa taşa yüklediğiniz anlamlarla var olur.
tek kelimelik bir tanım ama istanbuldan başka hangi şehre giderseniz bunu iliklerinize kadar hissedersiniz.
tanım: başlığı görünce aklıma geleni çoktan yazmış yazar.