abdülkadir selvi

1 /
Yılın köşe yazarı ödülünü kapmış. Fonda hadi yine iyisin iyisin , sen işini bilirsinnn çalıyor. Bir dk lütfen o sesi biraz kapatalım. Arkadakiler duyamıyor. Hoş onlar hiç duyamıyor ya neyse.
He ne diyordum, abdülkadir bey hangi muhteşem yazı(lar) ile teveccüh görüyor keşke biz de bilebilsek.. ah çok büyük kayıp.

Kendisine dair birkaç satır okuyayım diyenler için (bkz: sosyal medyada singapur modeli)

anadolu yayıncılar derneği isimli kuruluşun düzenlediği “6. anadolu medya ödülleri” töreninde, yılın köşe yazarı seçilmiştir.

yüzünüzde bir tebessüm oluştu değil mi? oluşmuştur yahu. haberi okuduğumdan beri, ağzım ayrıldı gülmekten.
Venezuella'ya maske yardımı yapmak için gittiği iddiası gümrük kayıtları tarafından yalanlanan Erkam Yıldırım'la ilgili 'bilgi' verdi: "Yardım malzemelerini yanında götürmüş."

diyerek kendisini rezil etmiş gasteci. limon sat onurlu yaşa sayın selvi.

git
sedat peker'in 30 mayıs tarihli 8. videosunda ''düşkün abdülkadir'' diye tanımlayıp alevi kökenine işaret ederek takazaya aldığı misyoner gazeteci.
cnn türk'ün yaptığı en doğru hamledir kanımca. yakın bir süredir kadrolu elemanı oldu adeta. önceden cnn türk'teki tartışmalar hiç dikkatimi çekmezken şimdi "aa abdülkadir selvi de varmış o halde muhakkak dinleyeyim" diye programı açıyorum, sonra normalde izlediğim şeyi unutuyorum bir bakmışım 1 saat olmuş izliyorum hala.

dikkatle takip ederim. ülke basını için çok önemli bir figürdür.
şovmen belediye başkanının seçim sloganı olan "He şey çok güzel olacak" sözünü ilk olarak 15 temmuz gecesi fetöcü darbeciler tarafından dönemim genelkurmay başkanı Hulusi akar' a söylediklerini iddia eden bir yazı kaleme almış ve şöyle devam etmiş.

"Herhangi bir imada bulunmak gibi bir düşüncem yok. Ama 15 Temmuz gecesi Mehmet Dişli’nin 'Başıma geç, Kenan Evren ol' teklifine sert tepki gösteren Genelkurmay Başkanı Hulusi Akar darbeciler tarafından derdest edilmişti. Hulusi Akar orada da darbecilere yaptıklarının yanlış olduğunu ve başarısız olacaklarını söylüyor. Bunun üzerine Ömer Faruk Harmancı darbe bildirisini uzatıp 'Bunu okuyun, imzalayın. Her şey güzel olacak' diyor. "

git
Bugünkü yazısı ile kafa karıştırmış gasteci. Seçim iptal edilir mi diye sorup, tersinelikle olayi açıklamak nedir. seçimin iptali halinde rahatlayacak bi iktidar alt metnini azıcık kafası çalışan herkes bu yazıdan çıkarabilir. Hadi bagalim.