acil servis

1 /
Temiz rock yaptığŸını söyleyen 1992 kuruluşŸlu bir grup. ilk çıkışŸ parçaları "bebek" idi.

grubun tutmamasının bir tek sebebi var; o da diğŸer rock gruplarının tutmamasıyla aynı olan sebep: kardeşŸim bağŸırıp çağŸırıyorsun fakat bir şŸey anlaşŸılmıyor o kadar ki; yavaşŸ şŸarkılarda bile anlaşŸılmıyor.

Dünyada çok tutan rock grupları en mühim iki özellikten en az birini barındırırlar. ya müzikleri kulak yırtmadan ahenkli olur ya da sözleri öyle git kalan rockçılar ise sanat yapıyoruz ve her sanatçı gibi açız diyerek kendilerini avuturlar.

Acil Servis'in artık türk kulağŸına hitap etmesini bekliyoruz. bekliyoruz çünkü yeni albümle yoldalar. git
gercekten ciddi bir ağrısı olan hasta,
hastayı seven ve oteki hastalara gore öncelikli olduğunu düşünen ve hastanın acil servise geldiği andan itibaren çektiği acıların sorumlusu olarak doktoru gören ve bu acıların aynısını doktora yaşatmak için bir an bile düşünmeyen hasta yakını,
ve bilmem kaç gecedir uyumamış en az 10 saattir bir sey yememiş durumu kontor etmeye çalışandan doktordan ibaret gece çalışan bir hastahane birimi.
allah yolunuzu devlet hastanesi acil servisine düşürmesin. insanları iyileştirmek için değil sürüm sürüm süründürerek gebertmek için çalışıyorlar ekip olarak. doktorundan temizlikçisine hepsi ayrı bir dert. la kuş beyinsizler adamın hastalığı fena olmasa herhalde gecenin bir vakti kalkıp gelmez değil mi ilgilenin la azıcık. bir sürü insanla uğraşıyorlar onları da anlayın edebiyatı yapmasın kimse zira neyle karşılaşacağını bilmeden doktor olmadı hiç birisi. kısacası elime alıp benzini yakacağım devlet hastanesi acillerini. herkesin parası yok ki özele gitsin de iyi muamele görsün.
zorunlu tanım: yirmi dört saat hizmet yapıyor-muş- gibi yapan hastane birimidir.