açılacak başlığının yerinde ve zamanında açılmasının önemi

1 /
İçinden geldiği gibi takılan yazarların online da kaç kişi var x tanımı girmek için uygun saat nedir gibi küçük hesaplar* yapmadığını kanıtlayan tespit.

Bazen yeni başlık açmaya üşeniyor genel haliyle başka başlığa yazıyorum. Haber soğumuş oluyor bi bakıyorum epey sonra solda sıcak şekilde servis ediliyor. e biz bunu yazmıştık..

Neyse ki iflah olmaz bir aceleciyim. Devam...
Her şeyin belirli bir vakti vardır. Entry’lerin bile... @bspk çok haklı. Lakin gelecek ile mükellefiyet sınırları tayin edilen bir mevzubahsin doğruluğunu da kestiremiyor insan. Çoğu kez, nasibi olan okur diye teselli ediyorum kendimi ben.
üşümeyi sevmek başlığını 2 gün evvel tanım girerek canlandırdıktan sonra bir kez daha doğruluğunu teyit ettiğim önemdir. hani güzel yazmada belagat için "fikir ve duygunun “yerinde, yeterince ve zamanında” ifade edilmesi" derler ya, başlık açarken de bu böyle.

üşümeyi sevmek başlığı, zamanında mu kıtası sakini yazarımız tarafından sıcak bir haziran gününde açılmış ve başlık hiç dikkat çekmemiş, kimsecikler başlığa yazmamış. sadece 4 artı almış o kadar. ben ise tanımı soğuk bir şubat ayında girdim ve üşümeyi çok sevdiğimi söyledim söyledim ama sözlüğün de maşallahı varmış başlığa herkes hücum etmiş ve toplamda 23 tanım girilmiş. neden? çünkü bu soğuk günlerde herkesin soğukluk ile ilgili bir imtihanı, bir anısı var da ondan.

bu taktiği kullanarak bir ramazan bayramı sabahı girdiğim baklava entry'sinin 24 artı alması sürpriz değil bakınız: #6292403 *

sözlük yazarlığı tecrübelerimi ileriki yıllarda kitap yazarak paylaşmak istediğim için daha fazla detaya girmek istemiyorum.*