agâh

1 /
Arkadaşlar tanımlarınızı görünce yazma ihtiyacı hissettim bugün (21 temmuz) saat 16 civarı mesajlaştık, yaşıyor.* yetim kardeşliği projesi için hayırlı işlerde koşturuyor.

Müşki hoten haber ajansı saygıyla bildirir.
#7051926 gereksiz bir kaçış olmuş. bombus arıları sokmaz. kraliçeleri sokar ama onları da kovanın dışında görmek çok olası değildir. ki erkeklerinin büyük olmasına rağmen kraliçe arıları dev gibidir. insana kovalar ve pat küt çarparlar. hatta bundan dolayı yeğenlerim yaylada bombus arılarını gördükleri an çok sevinirler ve oynarlar.
yazarın #7051679 numaralı tanımına istinaden yaptığım basın açıklamasıdır:

kıymetli kardeşlerim, kıymetli dostlarım. temiz fahri "elektrik kesintisi" sebebiyle oyundan çıkmamın ardından "hep yaptığı şey" demiş. heheeeeyyyy temiz fahri. bütün yalanlarını ortaya dökeceğim. bahsi geçen saatte evimde cidden elektrik kesilmişti. eğer çok istiyorsa gelsin beni buradan alsın temiz fahri. 16 haziran'ı 17 haziran'a bağlayan gece yarısı oynarken elektrikler kesildi. derviş abi sıra sana da gelecek. sana özel açıklama yapacağım.20 yaşından küçük yazar kardeşlerime bu açıklamalarım. nasıl bir sözlükte kimlerle cenk attığınızı bilin. heheeeeyy.....
ses performansında, yıldızlı bakınızın içinde bahsi geçen şiirin orijinali gözüme çarpmıştı ki.. öyle olmadı.

Küçük sürprizleri seven bir yönetici sanırım.*