akademiklink

1 /
tez yazmak için güzel tüyoları var. ben de ara ara videolarını izliyorum, her ay youtube gelirlerini bir hayır kuruluşuna bağışlanıyor o yüzden denk geldiğim videosunu beğeniyorum.
Google aramaları ile ilgili faydalı bir Tweet dizisi yayınlamış. Yıllar önce üniversitede hocamız, Google Aramaları ile ilgili kursların olduğunu söylemişti. Gerçekten Google aramalarının bir tekniği olduğu açık. Bu ülkede insanların (ve dahi kendimizin) Google aramalarını şöyle bir göz önüne getirirsek gerçekten başarısız olduğumuz görünür. Mesela ben iğneyi kendine batırayım.

(bkz: yazılışı bilinmeyen yabancı şarkıyı google da aramak)

Az buz saçmalıklar yazmadık yani.

Neyse efendim adamların paylaşımı şu şekilde:

git
türkiye'nin en faydalı youtube kanalı. istisnasız olarak bu lafımın arkasındayım. gençlere hayal satmayan, türkiye'nin ve hayatın gerçeklerini aktaran çok kaliteli bir akademisyenin yürütücülüğünü yaptığı kanaldır. kanalın gelirleri her ay sonunda hayır kurumlarına bağışlanmaktadır.
şuan torpil bulmanın bilimsel yolları videosunu izliyorum lisansüstü öğrenci olarak gülücük ve üzüntü. nedense bana samimi geldi videolarında. samimi ve yararlı videoları var kanalına baktığımda.
keşke tüm akademisyenler böyle samimi ve egolarından arınmış olsa.
Hoca ilk 100de 1 tane bile üniversitemizin yer alamayışına, yaşadıkları ve şahit olduklarından da yola çıkarak başıma bir şey mi gelir diye düşünmemiş, bam bam konuşmuş. Sonunu da yine umutla bağlamış. Şöyle hocalardan klonlansa keşke. Hay allah razı olsun.

">git