Akaryakıtta elimizi vicdanımıza koyarsak çok artış yok

1 /
i̇tiraf niteliğinde açıklama.
yani şair burada diyor ki,
zeytine, peynire, sıvı yağa, elektriğe, doğalgaza, ekmeğe yani bütün temel ihtiyaçlara öyle zam yaptık ki benzine yapılan zam devede kulak kalır.
Milletvekili’nin benzin istasyonu var sanırım. Başka türlü mantıklı açıklaması olamaz. Zira Ticaretini yaptığınız şeyi en fazla böyle saçmalayarak savunabilirsiniz.
böyle kendini açıklayan başlıklar açmayı, ziyadesiyle yararlı bulduğum gibi, bizi zahmetten kurtaran söz sahiplerine de teşekkürü borç bilirim.

efenim bir milletvekili sözü:

AKP Afyonkarahisar Milletvekili Ali Özkaya son günlerde akaryakıt fiyatlarına üst üste gelen zamları az buldu. Özkaya, "Akaryakıtta elimizi vicdanımıza koyarsak çok artış yok" dedi. Çiftçilere de tarımsal üretim için gerekirse borçlanma önerisinde bulunan Özkaya, "Bütün kardeşlerimiz lütfen üretmeye devam etsinler. Tarım Krediden gerekirse borçlansınlar." dedi.

AKP Afyonkarahisar Milletvekili Ali Özkaya, partisinin Afyonkarahisar İl Başkanlığı tarafından düzenlenen Genişletilmiş Danışma Meclisi Toplantısı'nda gündeme ilişkin açıklamalarda bulundu, benzine gelen zammı düşük bulması dikkat çekti. Geçtiğimiz hafta 72 kuruş zam gelen benzine hafta ortasında 25 kuruş indirim gelmişti. Benzinin litre fiyatı yaklaşık olarak İstanbul'da 8,43 TL'ye, Ankara'da ve İzmir'de 8,53 TL yükseldi.

git
git