aktroll

1 /
genel anlamda kullanılsa da ayrıştırmak gerekir para ile kul hakkına girenler, manipüle edildikleri için trollümsü davrananlar diye. manipüle edilen tarafın günahı da para ile kul hakkına girenlerin çünkü. şu da var tabisi allah akıl fikir vermiş başkasının düdüğünü neden çaldın diye hesap zamanı sıkıntıya düşmesi de muhtemel manipüle edilen tarafın, ben sana akıl fikir izan verdim neden kullanmadın hesabı da olabilir, artık kişilerin gönlüne hesap zamanı allah'ın işidir,o kısımları biz bilmiyoruz edinebildiğimiz ilimle kendimizce yorumluyoruz.
Bu aynı şey gibi biraz..
Bi zamanlar başörtülüleri ikiye ayırıyorlardi..
Yaşlı başlı ev hanımı halası teyzesi ablası onlar kamusal alana çıkmadığı sürece samimi başörtülüleri ayırıyorum ama diye söze girip biraz kamusal alanda görünür olanları ise İnternet biliyor mekan biliyor yani yaptıklarıyla görünür olanları daha doğrusu kendilerine göre biraz egitimli gördüklerini türbanlı olarak ikiye ayiriyorlardi..
Savaşları da onlarla olurdu..
Yani evdekine dışarıya çıkmadığı sürece nefes alma hakkı tanıyorlardi..
Kültür ve eğitimle ilgili olanları da seytanlastirip antipatik Atatürk düşmanı gerici yobaz olarak isaretliyorlardi..
Ulan burada neredeyse 10 yıldır yazan hatta 14 yıldır yazan insanlar var..
Sen on yaşındayken bu abilerin ablaların burada yazıyordu..
Tamam sen tanımazsin ama içinizde dostlarımız var bizim duruşumuzu soylemlerimizi mücadelemizi bilen yoldaşlar var..
Sagolsunlar sahip çıkanlar da var ama ne oldugumuzu neci oldugumuzu bilenler bize saldrdiklarinda görmezden gelenlere iki çift lafım var..
Asla sizin yaptığınız ayıbı yapmayacağım..
Onurumuzu şerefimizi namusumuzu iki twete bir entrye satmadık çok şükür.. peki sen adalet deyu divane olan reyis sen beni görmezden gelmek adına nelerden vazgeçtin..
Hakaret edenler imada bulunanlara dur napiyorsun diyemeyeceksen çelişkinle yuzlestiginde için rahatsa bırak e trolü hayvan bile olamazsın..
Çukurdan daha çukursun..
İmdi gelelim bu troller mevzusuna evet her partinin olduğu kadar akpnin de trolleri mevcuttur ne yazik ki..
Fikrin namusu adına onlar benim için yok hukmundeler..
Organik değiller..
Bir muhalifi Bi milyon trolle değişmem..
Dünyadaki tüm trollerin anasını bacısını merak ederim..
Yazık o insanlara..
Asıl mevzu şu taşeron hedefler üzerinden savaş yürütülüyor..
Önceden erkekçe mertçe savaşıyorlardi..
Direkt hedef alıyorlardı..
Akpliler cahil sürurusunden ibaretti..
Hani onlar okumaz, bilmez, arastirmaz dünyayı tanimaz..
İnternete girmez..
Peki abi bu akpliler bunları yapmıyorken o düşmanı ne ara buldunuz..
Akpliler dün makarnaciydi..
Komurcuydu..
Göbeğini kasirdi..
Bidon kafaliyfi..
Çamardı..
İstikrar senin neyine vesayetti..
İnternetten habersiz yasarlardi..
Aklıma mustafa balbayla kameralar önünde adeta sevisen chpli kadın ya da fistan giyen pkkliler yahut müftünün karisj geliyor da güleceğim tutuyor..

Yani bu troller kimlere hizmet ediyor..
Artık insanlar siyaseti bırakmış troll avlıyor sozumona..
Oysa tek derdimiz sanki trollerdi..
Eski söylemlerini açık açık yazamadıklari için kendilerinden görmedikleri herkesi troll ilan ederek yapay bir dürüstlük sergilemelerine takigim ben..
Bu halinizle uzaktan kötücül gorunusune acıyarak bakıyorum..
'Samimi akplileri ayirarak yazıyorum ama..' deyisleriniz..
Ondan sonra abd gibi guya trolü hedef alıp etrafında ne kadar masum sivil kadın çocuk ihtiyar demeden hali bombardımanı başlıyor..
Isidin abdye alan açmasına benziyor savaşları..
Batının hakim kulturunde düşman yaratarak kendilerine alan açma savaşından İnternete izdusumu bu sozumona guya troll avcıları..
Trollerin peşine düşerek kirip doktugunuz milyonlarca insana demedigini birakmayan kisiler guya demokrasi özgürlük getirecekler..
Hadi lan oradan trollrrinizi de sizi de ..
Eskiden kora kor fikir catismalari yasanirdi..
Internette görünür olan bir akpli Bi mhpli gördüğünüzde şaşırıp kalmanız tuhaf Di mi..
Bu İnternete girmeyen akpliler değilse siz siyasi arenada kiminle savasiyorsunuz..
Internette görünür olan her akpli troll..
İnternet kullanmayan her akpli cahil..
Bu kafa yapısına karşı nasıl cikilirsa cikilsin aynısın..
Yokedilmelisin..
O yüzden bu troll muhabbeti onlar için kullanışlı bir aparat simdilik..
erdoğan'a muhalif tayfanın geneline göre özellikle (chp, hdp, sp) erdoğan'ı savunan herkes aktroldür ve mutlaka finanse edilirler. çünkü onlara göre birini sevmek için tek ölçüt cebe giren paradır. (bkz: kişi kendinden bilir)
muhalefet için en büyük argümanları vatan millet değil cebimize niye şu kadar para girmiyor, niye ben peter gibi partiliyemiyorum, niye içip mıçıp istediğim gibi küfredemiyorum, nerde lan özgürlük böhühüh'tür. aslında maddiyatı için ağlayan taraf olduğu halde, hiçbir kârı olmadan reisini destekleyen ak parti seçmenini makarnaya kömüre satın alınan, cahil cühela, değersiz, trollük maaşı hesaba yatmadan kimseyi savunmayacak tipler olarak görür.. yeri gelir bu aşağılama kültürleri kendi içlerindeki çatlak sesleri vurur.. kendi tarafını desteklemeyen kimseye acımaları yoktur.. kendi tarafından erdoğan'a dönen ya kârını düşünen aşağılık bir yalaka ya da parayla satın alınmış bir yandaştır.. tersi durumda ise "aklın yolu bir, doğruyu buldu" derler.. tek tipçi, kafatasçıdırlar.. bugün yaladıklarını yarın yerin dibine sokabilir, bugün yerin dibine soktuklarını yarın yalayabilirler.. ama asla trol değildirler.. ilk turda o kadar fark yedikleri halde bir anda her şeyi unutup milliyetçi rolü kesen duruş yoksunu liderlerinin peşine koyun gibi gittiklerini görmezler ama hala ak parti seçmenine sallarlar.. seçimden sonra pirom, hedem, hödöm diye kuyruğuna takıldıkları dedelerine saldıracaklar.. tek doğru hamleleri o olur.. çünkü değişim şart.. şaka lan şaka :) dedem benim, ölene kadar muhalefette kalsın.. size müstehak..
millet ittifakına destek vermeyen herkesin dahil edildiği sıfat. kendi içlerinde bile eleştirenlere söylüyorlar. herkesi kutuplaştırıp, dışlayıp, aşağılayıp, hakaret edip sonra da niye oy vermiyorsunuz diye çemkiriyorlar. e senden ötürü?
normal akp'li vatandaşla bunların farkı, babala tv yayınında görüldüğü üzere gerçek partililer doğal olarak akp'li olduğunu belirtmekten çekinmiyor.
iş bu paralı kuçulara gelince, sorsan parti binasının önünden geçmemişlerdir, "ak partili değilim ama" besmeleleri olmuştur fakat soylu'nun, fahrettin'in karılarından fazla bu zatlarla fotoları vardır.