Aldatan erkeği affeden kadın

1 /
mezhebi veli efendi değilse yazıktır.
yapılmış bir istatistik var mı bilmiyorum ama, zannımca yüzde sekseni mazlum, korumasız, ezilmiş, sahip çıkanı olmayacak olan kadındır. affetmeyecek gücü olmayandır *
Hani erkek özür dileyince geçeceğini sanıyor ya, işte öyle olmadığından kadın anca kendini aldatan kadın oluyor sadece. Bu başlık için tek bildiğim bu. Devam eder mi? eder elbette ama zannımca kadındaki büyü bozulur (yani ben bu kısımdaki kadınlardanım) ve erkek bundan bihaber olur. Umursar mı erkek bu büyü kısmını bilemem. Zannımca yine umursamaz.
yine "sözlük yazarları"nın gerçek hayatla ilgili hiçbir fikirleri olmadan zırvaladıkları bir başlık. bu sitelerin en büyük handikapı bu. diğer sosyal medyadan farklı olarak sözlükler, fanusta yaşayanların rahatça ahkam kesip bu yüzden linçlenmek gibi bir bedel de ödemedikleri steril bir alan. yine bu yüzden daha gerçekçi cümlelerin duyulduğu sanal ortamlara yenilmiş durumda.
bir çoğu çaresizlikten kaynaklanmaktadır. yoksa içine sinmmeyen, gururuna yediremeyen bir sürü kadın var ama gidecek yer olmayınca el mahkum çekiyor işte. üstelik bir affedişten sonra ikinci aldatmanın da geleceğini ve bunun sürekli tekrarlanacağını bildiği halde. hatta şunu da bilir bildikleri sadece yakalayabildikleridir, bir de bilmediği aldatmalar var bunu da bilir ama ispatlayamaz işte.
Zeka olarak geriden gelen kadındır. Bahsettiğiniz aldatma mevzularını para çözmüyor beyler. Yani amiyane tabirle "her kadın paraya tamah eder, şeref yoksunu" değil. Zaten öyle olana da kadın değil başka birşey deniyor. Çevrenizde bunları düşündürtecek nasıl kadınlar var bilemiyorum ama şu dangalak " para=kadın " fikrinizden sıyrılın.

Dipnot: insiyatif kullanıpta affeden kadına iki çift lafım var. Huylu huyundan vazgeçmez, emin misin ? Gene de sen bilirsin.
Erkeklerin yaptığı zinaları birbirlerine gerile gerile anlatmalarına neden olmaktadır.

Para onda, tip onda, kariyer onda, kadınlar peşinde. Bizimki nasıl affetmesin? Sormuyor bile!

Bayanlar da sorsun " Zina yaptın mı, bakir misin?" vs. Şart koysun, yürekleri yiyorsa.