ali tatar

bir protesto intiharının öznesi. satılmışlık duygusu. saldırı güdüsünü son anda kendine yöneltme seçeneğini kullanması. böyle giderse ergenekon vakıasında aydınlanmadan kalan kısımlar olacak.

(bkz: nasıl oluyor da böyle oluyor abi ya)
devamını gör...
askerler için en önemli şey önce vatanının onuru sonra kendi onurlarıdır. fetö orduya sızarak önce vatanın onurunu aşağı çekmek için harekete geçti, sonra ali tatar gibileri hedef belledi. kumpaslar, aşağılık suçlamalar. durun burada yanlışlık var diyenlere edilen küfürler. dışlamalar.

yıl 2016 oldu. ali tatar'ın ne kadar haklı olduğunu öğrendik. yapılanın kumpas olduğunu öğrendiler. gördüler. yarın canına kıydığı günün senei devriyesi. bugün mezarı başında anma var. umarım o mezarın başına gitmezsin kemal kılıçdaroğlu. hakkın yok. fetönün kalemşörlüğünü yapanlara acıdın tatar'ı anmaya hakkın yok. orduya operasyon çekilirken ülke bağırsaklarını temizliyor diyerek dışkı muamelesi ettikleri güzel insanlara bakın. bakın ve utanın. asıl kimin koktuğunu görün. artık midem bulanıyor. ali tatar'ın ölümü canımı acıtıyor. katili kendi değil yurt atayün'dür. katili onun sesine kulak vermeyenlerdir. katili bugün fetöye 1 santim dahi olsa yanlamış kişilere acıyanlardır. utanç verici.
devamını gör...
sozlukte de o donemde girilen tanimlarda dalga gecildigi gorulen onurlu adam. katilleri fetullahci teror casusluk orgutu ve o donemdeki stratejik ortaklaridir. katilleri ergenekon davasinin savcisi oldugunu soyleyenlerdir.
(bkz: #6291790)
devamını gör...

Bu başlığa bir şeyler girmek için üye olabilirsiniz.