ali koç

1 /
Mikrofon açık: bizim erden timur'a "ne para harcadın yaaa" diyor ulen allahtan korkun. zengin camiasiniz bizde bi bu bi de dinçer azaphan var. Sevimli kerata kiskandin mi len haha. Neyse kaydet.
2006 yılına kadar sıkı bir fenerbahçeli olup ve 2006 yılında fenerbahçeyle birlikte futboldan kurtulmamı lütfeden ALLAH CC'ya sonsuz hamdolsun.
şimdi bir de buna artı olarak şu fenerbahçe iyice bir rezil duruma düşsün istiyorum. **
3-4 transfere ihtiyacı olan ismail kartal takımını, 8-10 transfer yaparak, 3-4 transfere ihtiyacı olan jorge jesus takımına çeviren başkan. tahsin hasoğlu'nun, arabamı sattım, kendi arabamdan aldım skecini akla getiren başkan.
Orijinal bir tespitte bulunmayacağım, çokça dillendirilen şeye katılacağım. Bu adamın kafası bu işlere yeterince çalışmıyor ve öyle oldukça hatalarıyla yüzleşip muhasebe yapmak yerine daha riskli işlere girerek bak ali başkan da kimsenin düşünmediklerini düşündü de başarının mimarı oldu desinlere oynayarak yani kibre kapılarak daha fazla saçmalıyor. Başkanlık döneminde verdiği en güzel iki karar emre belözoğlu ve ismail kartal'ı getirmekti. Sonrası malum.

Kesin başarı beklenen bir yılda bruma, king gibi riskli transferleri yapmak ancak kompleksli insan işi olabilir.

kartal'ın gidişine, jesus'un gelişine çoğu fenerbahçeli kararsız olmakla birlikte sevindi ve jesus başarısız olduğu anda ortaya çıktı.

Ama sen başkansın ya düzen tutmuş şey bozulmaz. Bu bilgi, teknik işi de değil bazen sırf o havadır, kurulan bağlardır. Kartal kalıp 3-4 risksiz nokta transfer aklın yoluydu bariz şekilde.


İkinci yarı şampiyondan bile iyi performans gösteren takımın düzenini kompleksi nedeniyle bozdu. Bir önceki yıl emre belözoğlu gerçeğini yaşadığı halde.

Neyse. Orijinal bi tespitim yok demiştim. Konuşmalarına da ayrıca uyuz oluyorum.

Bardakçı transferini de kompleksiyle olmaza çevirdi.

Gs'liyim de fenerbahçelilere benim bile canım sıkılıyor o derece.

Göreve ilk geldiğinde “Benim hakkımda beklentiniz olmasın lütfen. Hayal kırıklığına uğrarsınız.” demiş olsaydı kimseler kendine kızmazdı sanırım.
türkiye cumhuriyeti devletinin bir numaralı yandaşı holdingin patronu. aynı zamanda fenerbahçe'nin kulüp başkanı. kadrosunda 22 yabancı futbolcu bulunmasına rağmen, teknik direktörü ve taraftarları hala forvet, sol bek gibi transferler istiyor. yahu madem bu 22 yabancı futbolcu gerekli gücü sağlayamıyor, neden transfer edildiler. boru değil 22 yabancı futbolcu. kim min jae isimli futbolcu da satıldı bu arada. onu da sayarsan 23 edecek. bu kadar başarısız transferler yapmak için özel bir çaba gerekir bence. olan fenerbahçe kulübüne ve biz halka oluyor. çünkü yöneticiler hiç zarar etmedikleri gibi, çok güzel reklamlarını yapıyorlar, karlarına kar katıyorlar. vergileri ise bize kitliyor devlet. böyle basiretsiz yönetim anlayışına tüküreyim.

dip not: sözlerim ali koç nezdinde tüm futbol paydaşlarınadır.

dip not: türkiye cumhuriyeti'nin bir numaralı holdinginin patronu olarak, managerlerle gazeteciler arasında olağandışı ilişkiler olduğunu hepimiz biliyoruz diyebilmesini ise taktir ediyorum ve bu gezetecilerin kimler olduğunu ifşa etmesini istiyorum. bari leşleşmiş futbol paydaşlarını temizle sayın ali koç. sende burnunu sokmazsan bu leşliğe, kimse sokamaz zaten.
Fenerbahçe'yi, tıpkı Erdoğan'ın akepeyi yönettiği gibi yöneten kibir abidesi!
Putin denen hergele sadece Ukrayna'da katliam yapmıyor, bizim onlarca askerimizin kanını taşıyor ellerinde!
Yüksek Divan Kurulu toplantısında Dinamo Kiev maçında yapılan Putin tezahüratı için Ukrayna'dan özür dilemeyeceklerini ifade etmiş. Gerdiler vs vs diyerek temellendirmeye çalışıyor 20 saniyelik bir şeydi diyor...