ali koç

1 /
kendisine nasiboldu ali bey denebilir.

futbolda, kadıköy'de 21 yıl galatasaray'a, 18 yıl trabzonspor'a, 15 yıl beşiktaş'a yenilmeme rekorlarının, sona ermesi kendisine nasibolmuştur. 30 yılın ardından, fb'nin aynı sezon içinde kendi sahasında hem gs'ye, hem bjk'ye yenilmesi, kendisine nasibolmuştur.

basketbolda, avrolig şampiyonu olarak teslim alınan takımın, en büyük rakibine kendi evinde şampiyonluk kupası kaldırtması da, yine kendisine nasibolmuştur. ilahi nasiboldu ali bey, sen çok yaşa emi.
zaten o eski şampiyonluklarınızin kupasi müzenizde duruyor. baska bir isim ve organizasyonla sahneleniyor. Ne diye formatı başka kuruluş tarihi başka bir organizasyona başka bir organizasyonun kupalarını saydirmaya çalışıyorsun. 59 dan 2021 e kadar aklınız neredeydi çocuğum. Nihat abiniz kaçmadan elinizi çabuk tutun bari. Tahkim kararı varken üstelik. Her basarisizliklarinizi Galatasaraya mal etmekten utanmıyor musunuz. Bi kere de hatalıyız deyin ya. Haluk Ulusoy dönemindeki galatasaray dunya futbol kulüpleri sıralamasında birinci sıradaydı. Yetmedi UEFA kupası yetmedi dunya kupası üçüncülüğü getirdi. Hala çamur at çamur at eyh bee vallahi sıkıldık.
şampiyonluk madencisi. göreve geldiğinden beri normal yollarla şampiyonluk alamadı ama tek seferde 78 tane şampiyonluk tescil ettirip fener taraftarını avutacak inşallah. bizim işimize gelir. ne kadar o makamda kalırsa iyi. bence koç holding de durumdan memnun. kurtulmuşlar gibi.
tekrar başkan olması gereken zat. Başarısız mıdır? Her yönüyle Evet. Eee peki neden başkan olsun tekrar ?
3 senedir kötü yönettiği takımı bir nebze olsun biraz daha iyi yönetmek fenerbahçeye borcudur. Ve şu anda bu takımı ondan daha üst düzey zengin abi yönetmeye kalkmaz. Daha iyi ve daha zenginini bulamayız.
Peki kendisi ne yapacaktır?
Geçenlerde "evdekiler istemiyor" gibi bir şeyler söyledi. Haklılar. Benim babam da ali koç olsa "boş iş yapma baba" derdim. Ama gaza gelip devam edeceğine inanıyorum.