aliyoni

1 /
#7060639

Elf gözlerimle yerini tespit edip aynı hızla kaçmasın diye kollarından tutup gözlerim neler görüyor aliyoni dediğim yazar.

Birkaç günlüğüne İstanbul'a gelmişti. görüşmek de yoğunluktan ötürü nasip olmadığı için içimde kalmıştı. Evrene nasıl bir mesaj yolladıysam bugün Eminönü'nde vapurumuza 10 dakika kalmış arkadaşlarla iskele önünde sohbet ediyoruz. Kalabalığın içinde bir yüz bir anda tanıdık geldi. tekrar baktım, "yoksa?..." dedim, "evet o...", koştuğum gibi yetiştim. 10 dakika da olsa sohbet ettik, yüz yüze görüştük. Koskoca istanbul'da bu kadar kısıtlı sürede evvelinde plan yapmayıp ve yüz yüze görüşmemişken bu tevafuk hem ilginç hem çok güzel oldu. Daha uzun görüşmeler de nasip olur inşallah. çok kıymetli yazar dostum daim olsun var olsun.
#7052698

ahlakın arz-talep evresi oluyor hocam.
çalıştığım yerin yakınlarında üni var. biraz da "elit" bir semt. kirada kalan öğrencilerin hepsi şikayetçi ama sonuçta talep var, bu yüzden de fiyat artıyor.
(yine de 1+1 evler 2000 olacak kadar yüksek değil)
Zamanında kendisi benim için şöyle bir paylaşım yapmıştı #6697137 ve güzel dileklerde bulunmuştu. Daha sonra ben atanıp göreve başladım. Dün de kendisinin güzel haberlerini aldım. Uzunca bir zaman bekledi ama beklediğine fazlasıyla değdi diye düşünüyorum.
atananlardan olmuş sevgili yazarın tutunanlardan da olması dileğiyle, eğitim-öğretim yılınız hayırlı olsun öğretmenim. Rabbim mahçup etmesin... *