allık

1 /
alla beni pulla beni’de bahsi geçen renklenme hadisesinin yapay olanına aracılık eden gereç.

çizgi dizilerdeki sevimli, kırmızı yuvarlaklı yanaklardan ilham alınmıştır. aşırı doz kullananları herhangi bir animeye figüran olarak atamak elzemdir.
4 sene önce ankara'da gireceğim bir mülakat öncesinde permatik jilet ile tıraş olduğum için kestiğim yüzümü kapatmak için bir bayan polisten almıştım. Sabah 8'de Ayna karşısında takım elbise ile allık sürünen bir erkek olarak murat övüç'e de selam ederim.
beyaz tenliyim hemen kızarıyorum türlü sebeplerden bi de allık sürüp disko topuna mı döneyim? zaten ten makyajını özel gün vs olmadan yapmam. yazık paso makyaj yapan ciltlere. yapmayın etmeyin annem cildiniz en değerli giysiniz sizi beğenen böyle beğensin
eğer zaten sürekli pembeleşen bir yüzünüz varsa, allık sürdüğünüzde en ufak sıcak-soğuk hava değişiminde yüzünüzde tüp patlamış izlenimi uyandırır.
kadınlar cidden çok zeki varlıklar . allık , pulluk , şallık, farlık , fondaten, aylaynır, maskara falan filan hepsini bir çantanın içine sokuştur ve asla birbirine karıştırmadan gerekli yerlere sür. ben olsam allık yerine ruj ve ya oje sürer ya da ayak tırnaklarıma da göz farı çekip makyajın içine ederdim.
iyi ışık alan bir ortamda kullanılması gereken makyaj malzemesi. aksi halde gün ışığına çıktığınızda Peter'le çarpışabilir, Clara'yla selamlaşabilirsiniz. sürdükçe sürülüyor meret yarınlar yokmuşçasına...