ankara koru hastanesi

1 /
her ne kadar pr çalışması yapsa da haklarındaki olumsuz imajı zor düzeltecek hastane.
doktorların sürekli değişmesinden tutun yanlış antibiyotik verilmesine kadar pek çok konu hakkında şikayet var hastane ile ilgili olarak.
git
trt de dogum temali programlarin bu hastane ile ilgili olaylardan sonra artmasi da cabasi. gecen gun normal dogumdan bahsediyorlardi. normal dogumda yasanabilen olumsuzluklar isin dogasi geregiymis. hastalar genellikle yanlis kaniya variyorlarmis bu konuda.

bak bak.

neydi o meshur soz.

bu isin fitratinda var ölüm.
insan canını hiçe sayan bir bebeğin hayatını mahveden hastane.
bir de bu sağlıkçılar suçlu olunca hemensağlıkçıya şiddet, hemen güvenlik plsss moduna giriyor ya ifrit oluyorum.
adamın bile isteye bebeğinin hayatını karartırıyorsun, orada o sinirle evlat acısıyla ne yapsa yeridir; tabi gerçekten şiddet varsa.
ben kendimde özel hastane de dogum yaptım iki kez, her ikisinde de, doktorum doguma kadar nst ye bağladı ve 5 dakika da bir hemşireler kontrole geldi.
ikinci dogumumu yapacağım zaman doktorum tüm hastalarını belirli gün vermişti doğum için ve hepsine şu zamanda izine ayrılacağını belirtmişti. bunu belirtmeden hiçbir kadın doğumcu izne ayrılamaz. ayrılsa bile hastanede kalan diğer doktora hastanın tüm bilgilerini aktarmak ve gitmeden yine hastayı bu konuda bilgilendirmek zorundadır.
eğer kadının sancısı gelmiş, hatta suyu gelmeye başlamışken epidural yaparsanız olacak olan normal dogumu engellemiş olursunuz.
yalnız şu hususu anlamadım bilgisi olan bilgilendirirse sevinirim. epidural yapıldıktan sonra kadın kalkıp nasıl yürüyebiliyor? benim bildiğin belden aşağısında oluşan hissizlik dolayısıyla hareket çok fazla edemez. burada bir soru işareti var.
sezaryen doğuma hazırlık dediğimiz evre de biraz süreç istiyor, kadına çeşitli anestezik uygulamalar yapıp, bebeğin suyunu boşaltarak neyi amaçladıklarını da anlamadım.
doktor yan oda da candy crush mı okey mi ne oynuyoduysa artık!
olayın detaylı bir incelemesi yapılması şart! elinizi vicdanınıza koyun. insanlardan özel hastane adı altında parayı sömürüp bir de önlerine bunu sürmek bu kadar kolay mı? yazık günahtır.