anneler günü hediyesi

1 /
Ben nostaljik radyo aldım anneme. Pek sevindi, gençlik günlerine dönüş oldu onun için. Ben küçükken az mı radyo başında oturup arkası yarın, radyo tiyatrosu dinlemiştik beraber.
henüz almadığımdır.
bizim valide hanım için bir hediye belirlemiştik ablamla, kullanışlı pratik olur diye alacaktık lakin sonra adres bilgilerini kaybettiğimi fark ettim.
dün akşam arayıp adresini istediğimde zorla ne alacağımızı sordu, söyledim. "hayırrr, ondanım var sakın almayın" dedi.
sonra "siz bana beyaz-bej tonlarında bir yazlık çanta alın" dedi. gülsem mi ağlasam mı bilemiyorum, peki anne dedim. ama bitti mi, hayır! annemden üst üste konta ataklar gelmeye devam etti. kadın demesin mi "seçtiğin modelleri bana gönder ben içlerinden beğeneyim" diye. yok artık dedim içimden. ama bitti mi, hayır!! "çift askılı olsun, kapaklı bi model olmasın, e sen zaten zevkimi biliyorsun" dedi.
anne yok en son çanta aldığımda çok beğendim diyip sonra değiştirmiştin dedim, sonra telefonu kapattım. beyaz bej tonlarında çanta bulmama yardım etmek isteyen var mı a dostlar??
şov yapmayın kardeşim. yılın 364 günü anayın burnundan getir, sonra bir çiçekle, bir blendırla ne biliyeim saç kurutma makinasıyla gönlünü yapmaya çalış. saçmalık. aşırı reklam kokan hareketler bunlar.