arctic monkeys

1 /
Malumunuz Konser için İstanbul’a gelmişlerdi. Arctic Monkeys’in üyeleri önceki gece Beyoğlu, Asmalımescit’teki bir mekâna gitti. Saat 01.00 sıralarında mekândan ellerinde içki şişeleriyle çıkan grup üyeleri hemen karşıdaki Bakkal dükkânının önünde sohbet ediyordu. Bu sırada bakkalın sahibi grup üyelerine bağırdı falan. Bakkal konuşmuş:

Biz depodan mal çıkarıyorduk ve orada kalabalık bir grup vardı. Buralara şişeleri bırakmaya başladılar. Yarım şişeler vardı, ‘Atayım mı’ diye sordum. Grup orada içiyordu bir sinir patlaması oldu. Benim takıldığım nokta, uyarıdan sonra hala şişelerin oraya bırakılması. Rock müziği sevmem ama grup gelsin tanışalım, kahve ikram edelim. Yardım istesinler yardıma koşarız, yeter ki insan olsunlar.”

hepi topu 7 nota yok mu zaten yaa ile dünyanın en muhteşem soyutlama işlerini yapan gurup. karaborsa biletini bile bulamadığımız için youtube'da avunduk. zorlu center bu sene zor geçecek demişti fatih terim yıllar öncesinden ama uyanamadık.
Sırf şu başlığa yazmak için zahmet edip sözlüğe girdim.
Çekici gelen fakat dinlenilmesini doğru bulmadığım için uzak durduğum grup.
Müzik, ulvi duyguların harekete geçirilmesine hizmet etmeli.* Bana öyle geliyor ki Bu adamlar yapılanı da yıkıyor.
indie müzik sevmeme rağmen bu grubu bı türlü dinleyemiyorum. mm şarkılarında bir şey fazla ya da bir şey eksik ama ne olduğunun adını henüz koyamadım.. eveeet hadi bakalım let the linç begin..