art arda eksi alınca ağlayan yazar parçası

1 /
İnteraktif sözlükler için her şeyin süreli ve değişken oldugunu göz önünde tutamayıp ve sabremeyip sakinliği bozma eylemi gibi Ortalığı nasıl gerdiler he, ağlayan kim bilemedim bile. Herkes ağlıyordu sayın seyirciler... İşin ironik yanı tüm bunlar olur ve eleştirilirken o eleştirilen her bir şey tek tek ve istisnasız eleştirenlerin başına gelmesi ve kendilerinin de yapması. yanisi nemiş?körler sağırlar birbirini ağırlar. Herkesteki bu efsanevi farkındalık ile uzaktan eğleniyoruz işte bizde. Ortama çiçekler böcekler,adı etkileşim. Reklamın iyisi kötüsü olmaz mantıgınca sanırsam.
herkesin anlamak ve laf çarpmak istediği taraftan yorumlayarak ucunun kimlere gittiği muallak olan duruma özgü çırpınması hadisesi.

sizi gidi yazar parçaları deyip ortalık yerde hepimiz dövünelim de rahatlayalım bence zira benim genel anlamda bu tarz bir şeye ihtiyacım var aradan çıkmış olur...
art arda seri eksilemek bir kural değişikliği yoksa zaten ceza almayı gerektiren durumlardandı. birkaç gündür ara ara giriyorum ve eksi muhabbeti hep dönüyor. yazmayayım yazmayayım dedim ama içimdeki teneke durmadı yine söylenesim geldi yazıyorum. seri eksilenmek ya da eksilemek çok tuhaf ya da garip bir durum değil bunlar yaşanır. gerekirse yazarlar arasında konuşulup anlaşılır ya da yönetime iletilir. ammaaa bir de bazıları vardır ki bir tanımına eksi verdin diye anında mesaj atar ve sana istediğini söyleyebileceğini sanır. haddini bilmeyene öğretecek değilim ama kimin eksilediğini görmek ya da anlamak o kişinin mesaj kutusuna zıplamayı gerektirmez. ha ben ne yaptım hala aynı yazarın beğendiğim tanımını artılayıp beğenmediğimi eksiliyorum.
1 tane eksi alınca ağlayanlar bu gruba girebilir. Ağlama kavramını iyice yapıp azarlayarak eksileyene gıyabında laf ediyorlar. İyi ki az kişiyiz sözlükte, bunlar iyi okunuyor ama o eksi hakikaten mantıksız bir eksi ise o ağlama değil eksileyenin dengesizliğini yani mantıksızlığını göstermek olur (neden eksi aldıgı anlaşılmayan tanımlarca..) He bi de bazen yazdıgı şeyden sebep eksi yiyeceğini bilir insan. Öyle yazıları da es geçersek, yazar kişisi Art arda eksi alıyorsa yani seri eksileniyorsa o seri eksileyen için bunda zaten hemfikiriz ki en nazik tabirle kalp ve akıl mefhumunu pek kullanamayan bir yazardır ve "terbiyeye ihtiyacım var" demek istiyordur. Belirlenen sınır dahilinde 8-9 eksi ile eksileme yapmasa dahi bi süreklilik arz edildiği düşünülürse de ceza alır, bunda ısrar ederse yine ceza alır, bu eylemde ısrar ederse şutlanır sanırım. Dolayısıyla eksi yiyeni değil, seri eksileme gibi bu akıllıca hareketi yapan yazar parçasını konuşmak daha doğru zira bence bu da bi ağlama stilidir. Hani histerik kuduruk çocuklar ağlar da debelenir, yerlere elini kolu bacagını vurur ya, sonra annesi gerekli yöntemler ile yapmaması gerektiğini anlatır. Yani ağlayan bu eylemi yapandır. Hırsla debelenmek yerine eksi butonunda de debeleniyordur. Zaten ceza, uyarı yiye yiye bi hal olmuştur kesin, ondan eksileri durduramıyordur. Kısaca seri, sürekli eksiye dayanan eylem yasaktır, ceza gerektirir. Bu dikkatleri çekmeye çalışan yazara belki yazar parçası diyebiliriz. Ama kimseye demeyelim bence yazarlığıyla alakası yok ki. Hafifletici sebepleri oluşuna göre de değişebilir tabii. Bunu meziyet gibi sunup bu onurlu davranışın ardına saklanan yazarlara ise onur yürüyüşlerinde başarılar.
Ağlayan değil de, burada ki ruh hastaları bence seri şekilde eksileyendir. Parçası denmiş bir de, seri eksiciye paçavra derim ben genelde.

Kimsenin seri şekilde eksileneceğine inanmıyorum ben tanım olarak. Yani tanımlardan muhakkak biri mantık dahilindedir. Ancak sizin yazara öfke ve kin beslemenizdendir seri eksiye bağlamak. Bunu itiraf edenleri de gördü bu gözler * bence seri eksiye ağlayanlar değil de, seri eksi sebebiyle sözlükten atılıp, geri geldiğinde ağlayanları konuşup gülmeliyiz. *