arveles

1 /
insanların en bir sevdiği ağrı kesici.

başka bir şey kullanmaya gönülleri elvermiyor, ağrıyı en iyi o kesiyor deniyor. nsai grubu arasındaki farkları aslında yardımcı maddeler sağlıyor daha çok ama arveles isteyeni kırmıyorum prensip olarak.
çin malı alet edevatın sürekli bozulması gibi 1-2 senedir başım sürekli ağrımaya başladığından beri parol vermidon cinsi parasetamolları terkedip birlikte yaşamaya başladığım sevgilim.
bazen tam bazen yarım yarım götürüyorum.

baş ağrısı için birebir.
#7079897 · sofyanın kas ağrısı /tutulmaları için ise kas gevşetici/ağrı kesici lazım . bu o işe yaramaz .
Cam açık salonda uyuya kaldığım için sopa yutmuş gibi tüm sırtım komple tutuk kalktığımdan odamda tek başıma ağlarayak sınav çözüyordum ki annem bu ilacı harika bir şekilde pazarlayarak verdi. Ondan önce kurutma makinasıyla bir kaç kremle çözüm bulmaya çalıştım ama geçmedi. İçeli bir buçuk saat falan oldu, ağrı koluma da vuruyordu bir onu geçirdi onun dışında hiç bir işe yaramadı. İnternetten baktım oldukça iyi geldiğini de herkes demiş, çok kısa sürede çözüm buluyormuş vs. çözüm üretemediği gibi bir de aptallaştırdı. herhalde ağrıyı nöronlarıma değil de bana unutturmaya çalışıyor. Gerizekalı ilaç. Şimdi tekrardan camı açıp önüne yatıcam tümleyenin tümleyeni kendisidir prensibini uygulayacağım. Kısacası ben işlevsiz buldum.
dünyanın en güzeli. bitanem, bebeğim.

sadece ağrıyı geçirmekle kalmıyor, sanki hafif bi bulutların üstünde yürüme havası da veriyor tatlı tatlı. zorunda kalmadan kullanmayın tabi. reklam değil. ve inşallah kimse zorunda kalmasın.
Abimin müdavimi olduğu ilaç.
Öyle ki ıssız adaya düşse herhalde onu yanına alırdı. Parmağım ağrısa içiyorum iyi geliyor demişti ki kendisi ciddi anlamda kronik baş ağrısı çeken biri yıllardır doktorlar bulamadı bir türlü.
Ben de 15. Rounda çıkacak Rocky halinde olduğumda içmeye özen gösteriyorum.
Çok içmemek lazım aslında. Zira Başka arveles yok.