aşık olan erkek penguenlerin yaptığı evlilik teklifi hazırlıkları

1 /
Merak edip youtube'dan penguenlerin nasıl eş bulduklarına baktım. Video 2 yaşında genç,tecrübesiz bir erkek gentoonun nasıl eş bulduğunu anlatıyor. Dişiler erkekleri davranışlarına göre seçiyormuş* :
' 1. Adım : bir kız bul.
2. Adım : Bekar olduğundan emin ol.
3.Adım : onun için güzel bir taş seç.*
4. Adım : herşey tamamsa ev bulma zamanı.'

Penguen der geçeriz ama ikili ilişkiler konusunda bazı insanlardan daha net hareket edip mantıklı kararlar veriyorlar.

korona öyle bir bozdu ki algılarımı başlığı aynen "aşı olan erkek penguenlerin evlenme teklifi hazırlıkları" diye okudum. evlilik hazırlıklarından gördüğümüz üzere her erkek penguene bir kadın penguen var, peki her ademe bir havva var ise niye yapılmıyor bu teklifler? dur bir dakika, düğün, ev, çeyiz, beyaz eşya masrafları korkutuyor olabilir.
Yani ben penguenlerin erkek olanlarına şahsen hayranım. Gözü kapalı evlenilir bu erkek penguenlerle. Hanımlarını el üstünde tutmaları konusunda her erkek birey örnek almalı.

T: penguenler bu tür olayların dibi. Terkedildiğinde depresyona girenleri bile varmış. Gel de evlenme.

(bkz: grape-kun)
Erkek penguen, dişi bir penguene aşık olduğunda en güzel çakıl taşını arayıp bulur ve aşık olduğu dişi penguenin ayak ucuna bırakır. Bu benimle evlenir misin? demektir. Romantizme bak hocam ya, ben saygı duyuyorum bu smokinli adamlara cidden.
Doğada her dişi canlısı bu ritüelleri bekliyor. bakın penguenlere . erkek zaten Allah vergisi smokiniyle her an teklif etmeye uygun bir durumda. yalnız aşık olmak çok insani bir duygu. penguenler ( hayvanlar) ancak çiftleşmek için dişiyi etkileme hazırlığı yapar. bu hazırlık diğer penguenlele dövüşüp güç gösterisi yapmaktır.

ukdeydi doldu. ukdeyi veren ivanilyiçinölümü .