asude huzunova

1 /
Tam bir kötü arkadaş örneği.
Dün arıyorum;
+Asude beni durdurman lazım. Yapmamam gereken bir şey yapacağım.
-ne yapacaksın?
+ Şunu şunu.
-e bu zamana kadar neden yapmadın ki?
+ !!!
yine anarşist anarşist şeyler yazmışsin bak bak bak. hemen sözlüğü terk et et et. bak burada senin yazdığın şeyleri sevmeyen görüşlerine karşı kimseler var hemen buradan git git git. sözlüğün huzurunu bozamazsin cik cik cik. sesim neden Eko yapıyor ya sözlükte büyük bir boşluk falan mı var?
Bugün sözlüğün en afilli yazarının doğum günü. Herkesi iki rekat şükür namazı kılmaya davet ediyorum, biz ne sevap işledik de asudeyle aynı döneme denk geldik diye. İyi ki doğdun asude huzunova iyi ki varsın.
En güzel günlerimiz henüz yaşayamadıklarımız ve onları seninle beraber yaşayacağız. Sen benim canımsın, canım. Doğum günün kutlu olsun. Fevkalbeser ve minik neva ile upuzun bir ömür diliyorum.
hayırlı ve uzun ömürler diliyorum kendisine ve inşallah akrep burcu doğacak bebeğine. doğum günün mübarek olsun.

intsgram'da doğum günü storysinde kendisiyle ilgili "sorun bana" demiş ama sorum uzun olduğu için buraya taşıdım .

bir çocuk anne karnında 9 ay geçirmesine rağmen , doğduktan bir sene sonra çocuk neden 1 yaşında sayılıyor? normalde 1,9 yaşında olması gerekmez mi? çocuk karında iken bir aylık, iki aylık , beş aylık v.s diye gün gün sayılmasına rağmen , doğduktan sonra o günler neden güme gidiyor ve neden yok hükmünde oluyor?

bi de mesela matematikten açılmışken konu , matematik olmadan hayat olmaz diyor bilim adamları ama simit alırken misal "bana 4 karekök simit verir misin", ya da " bana oradan kes 1,87 döner " şeklinde ifadeleri neden kullanmıyoruz? ve ya para üstü yerine neden integral, matris ve ya türev verilmiyor?