aziz yıldırım

1 /
ali koç'a hitaben "fenerbahçeli olmak için hapise gireceksin hapise" diyerek ali koç'u şike yaparak hapse girmeye teşvik etmiş . çıkınca da " şike yaptıysam fener için yaptım " demeyi de ihmal etme sayın koçeryan.

neyse banene bilader. yiyin birbirinizi ete para vermeyin beter olun ikiniz de.
fb nin bu dönem ki başarısızlıklarının mimarı bu adam. sağda solda bu adamı güzelleyenler var bunlar gs li galiba.
Kuş gibi aklımız var fener taraftarı olarak.
-Ersun ,zico. daum gibi adamları makas açmak üzereyken kovması.
-alex gibi fb tarihinin en iyisini ağlata ağlata yollaması.
-aykut kocaman gibi korkak yeteneksizi takıma getirerek genlerimiz ile oynaması. aykutan önce saldıran defans yapmayan hep atak olan takım o geldiğinden beri korkak takıma dönüştü. Kaç sene oldu kaç oyuncu gitti geldi halla kocamanın ezik genini atamadık.
-takımı borç için de bırakması , borç alarak borç ödemeye geldi olay aziz döneminde. van der wiel , krasic , kemeni gibi boş beleş onlarca adamı alıp milyonlarca doları çöpe atması.
- taraftara köpek demesi , istenmediği halde babasının malı gibi davranması son senelerde.
-nihat kankası ile federasyon aracılığıyla fenerin önünü kesmesi.
- 200-2010 bjk -gs ne maddi ne de yönetimsel pek bir numarası yoktu. kur düşüktü ffp yoktu , türkiyenin tüm zenginleri fenere para aktarıyordu o dönemler ama aziz yeteneksizliği ile bunu kullanamadı. Bayern gibi olma şansı varken o otel , kayak merkezi , pansiyon flan gibi boş beleş işlere gömdü paraları.
marcelo , ramos gibi oyuncuları artık üç büyükler rüyasında göremez. haddi onları söyleyip hasan ali kalmalı demesi bile nasıl çapı olduğu belli.
sözün özü son 20 senede ki en büyük başarı azizden kurtulmaktı. Ali koçun arkasında olmak lazım en azından bir dönem daha.
3 yılın ardından, bugün ilk kez konuşmuş ve ali koç'u yerin dibine sokup çıkarmıştır. futbol ve basketboldaki başarısızlıklardan tutun, 3 temmuz'a, kurumsallaşmadan tutun, mali konulara, borç-alacak konularından tutun, caner-gökhan'dan, irfancan'a, ersun'dan, emre'ye, yönetimsel başarısızlıklara, falan demediği kalmamıştır. suskun olduğu dönemde, ali koç yönetiminin attığı her adımı, aldığı her nefesi takip ettiğini göstermiştir. o uzunca konuşmanın içinde, araya kaynayan tek konu bırakmamıştır. kendi dönemini de biliyoruz elbette. ali koç'a "içinde bir aziz yıldırım" varmış demesi ise, konuşmanın en yaralayıcı yeri olmuştur bence.
yılmaz özdil-uğur dündar kavgası,sedat peker açıklamaları, hakan şükür açıklamaları, can ataklı açıklamaları, özışık kardeşlerin mevzuları, veyis ateş mevzusu, süleyman soylu durumları ile gündem meşgulken ortaya çıkmış kirli olduğuna inandığım spor şahsiyeti. temiz eller operasyonu olabilir mi bu abraham demeden geçemeyeceğim. dediğine göre irfan can kahveci'ye galatasaray 4,5 vermiş ama fener 11 vererek kapmış ve 7,5 göstermiş. basketbol şubesi şirket olsun ve başına ben geçeyim, obradoviç'i birgün sonra getireceğim demiş. ali koç'a da baya sallamış anladığım kadarıyla. ne oluyoruz lan.

malum takımın medyası arka plana atmaya çalışsa da basketbol, kadın voleybol ve çeşitli amatör branşlara yaptığı yatırım ve getirdiği rekabet ruhu sayesinde bugün Türk basketbolu yine takımlar bazında Avrupa'nın zirvesinde. teşekkürler başkan.