muhteşem felsefi derinlikteki bu sözün sahibi muharrem incedir. anlaşılan özgürlük denince aklına orasını burasını açmak gelen şeytan evladı zihniyet mecliste kendince direnme yolunu deneyecektir.

insan merak etmeden duramıyor şapka kanunu ile başını şapka ile örtmediği için öldürülen insanların suçu neydi? başını örtmesen asan zihniyet bu gün örttüğü için meclise sokmamaya çalışıyor.

yıllar geçtiği halde özgürlük denince kişinin iradesi ne ise onu hayata geçirebilmesinin kastedildiğini anlamayan zihniyetin, şimdi don giyerek ihlal ettiği özgürlüğünü yaşaması bekleniyor.
devamını gör...
başını açma özgürlüğü başını örtme özgürlüğünden vazgeçmektir diye bundan daha abuk bir cevap verilerek fazla ciddiye alınmaması gerek chp dinsizliği demogoji jargonudur.
devamını gör...
sözü söyleyenin özgürlük diyince aklına gelenler için freud ile seans yapması gerekir. söylediklerine bakılırsa bilinci de bilinçaltı gibi.
devamını gör...
evet bunu utanmadan hala söylerler, hep söylediler, peki ya başı açık bacılarımız mağdur edilirse dediler,

böyleler işte bunlar,

kendi hayali evhamlarını bile buncacık genç kızcağızın ana sütü gibi helal olan okuma ve çalışma hakkından, en tabi insan haklarından bile değerli ve öncelikli gördüler, hor gördüler, ikna odaları kurdular. yazıklar olsun.

tarih bunun hesabını sorar diyorduk. çok şükür artık bu bir hayal değil, beklenti değil son adımı da yarın vuku bulacak olan bir gerçek, hadi kuyruğunu kıstır bakalım poponun arasına.
devamını gör...
ve keşke tüm müslüman kadınlar bunu uygulayabilse temennisiyle devam ettireceğim iddia...
devamını gör...
saçma, hatta saçma ötesi söz. ne diyeceklerini şaşırdılar bunlar anam.
devamını gör...

Bu başlığa bir şeyler girmek için üye olabilirsiniz.