BAE'nin Türkiye'ye 20 milyar dolar yatırım yapması

1 /
Valla eğer Erdoğan ve de arkadaşları yalancı değilse ki biliriz reyiz yalan söylemez. Darbenin arkasında olan bir ülkeye Türkiye'yi pazarlıyorlar gibi. Reyizin muhtemelen haberi yok. Maalesef çevresinde çok Hayin var. Bu olursa darbeyle yapamadıklarını parayla yapacak bae. Malum borç alan emir alır. Reyize duyuralım.
Bazı arkadaşlardan peki ya 250 şehit ne olacak serzenişini duyuyorum. Arkadaşım paradan bahsediyoruz burada. Aç mı kalalım. Nasıl Marmara şehitlerini sattiysak 15 temmuz şehitlerini de satarız. Millet aç ac. Adamlar zaten şehitlik mertebesine erişmiş. Asıl biz kendimize bakalim.
Bu arada para güzel. Allah razı olsun Arap kardeşlerden. Yalniz harriri ailesi fena tokatladi bizi türk Telekomdan..dikkatli olmak lazım. Araplara canımız feda ama zengin kraliyet Arap ailesinin Allah belasını versin. Içinden geçiyorlar ümmetin.
kim bilir karşılığında ülkenin neresini vereceğiz diye düşündüğüm para. karadeniz de ayder yaylasında akrabasının evi olmayan arap kalmadı. bakalım şimdi nereleri vereceğiz.