başbakanın idrarıyla el yüz yıkamayı istemek

1 /
deli zırvası. lakin, bu tür deli zırvası kabilinden argümanlarla koskoca ak parti tabanı ve başbakana çakmanın da bir anlamı yok. bizde bu türden canlı formları her dönemde vardı ve olmaya da devam edecek maalesef...

başbakanı allah'ın yeryüzündeki gölgesi gören, onun yaşadığı yerleri kutsal yerler ilan eden, karımı kızımı başbakana verebilirim diyen insanları gördükten sonra çıtayı daha yükseltmeye çalışan bir canlının hezeyanıdır. hep trollük bunlar hep trollük ..kendi peygamberinin bile idrarının temiz olduğuna ve içildiğine inanan bir zihin dünyasında yaşayanlar için gayet olabilir bir istektir. keşke içerim falan deseydi de çıtayı biraz daha yügit bunu da başka birine söylemek nasip olur git şaşılacak bir şey göremiyorum
trollük yapmaya çabalayan biri olduğu gayet açık birinin yazdığı zırvayı ciddiye alıp "ahhaa işte bunlar böyle zaten g. kılıyık da diyollardı, bunlar iğrençççç" diyen aklıevvellerin çokluğuna mı yanarsın, kavga etmenin de onurlu bir tarafını bırakmayan sanal alem silahşörlerinin bolluğuna mı yanarsın, ne saçma sapan bir toplum haline geldiğimizi ayan beyan ortaya çıkaran twitter yazılarına mı yanarsın. be heeey ben yanmazsam sen yanmazsan nasıl çıkar... neyse ya, ciddi ciddi zeka seviyesi embesille moron arasında gidip geliyor kendini süper zeka sanan troll bozuntularında, bence twitter bunları otomatik olarak imha etmeli, bu kadar kalitesizlik fazla diyerek.
fake bir hesap tarafından trollük amacıyla yapıldığı 3 günlük yoldan bile görülebilen saçma talep. bunu ciddiye alıp malum kitle hakkında genellemelerde bulunmak da ayrı bir aymazlık.
beyin terk birinin isteği. şayet bu isteği gerçekten kafası yerinde biri yazıyorsa pes. aynı havayı solumak çok acı. yok sırf bir gurubu rencide etmek için trollükse yuh!

(bkz: git " class="bkz">git )