battlefield 2042

1 /
gameplay videosu yayınlanan fps. facia ötesi fragmanından sonra beni battlefield 3 dönemlerine götürmüştür. isminin hakkını tam olarak veriyor atmosfer harika. kafir yapıyor yeminle. ancak ne sistemim yeterli buna ne de 420 lira vermeye elim varmaz. bi kere hanım görse kantır neyine yetmiyor der.

uçak sahnesini oyunda yapabilen dangalaklarla inşallah karşılaşmayız. gerçi karşılaşabilmemiz için bilgisayarımın kaldırması gerekiyor. bu da pek mümkün değil. avrupalılara iyi oyunlar biz twitchden devam.
bu multiplayer oyunlara anca meh diyorum. insanlar nasıl böyle oyunlara yüzlerce saat gömüyor anlamış değilim. benim için counter strike 1.3 ile şu oyunun arasında bir fark yok yok grafikmiş yok mekanikmiş zerre ilgimi çekmiyor.
daha çok multiplayer modu ile bilinen serinin son halkası. bana kalsa bf3 başta olmak üzere diğer tüm bf oyunlarının hikaye modları da gayet keyifle oynanabilir kalburüstü kurgulara sahipti. bu sefer neden böyle bir karar aldılar bilmiyorum yanlış bir strateji bence. böyle olunca multiplayer moduna yönelik beklenti daha da artıyor tabi. ileri tarihte geçeceği için gerek silah envanterinde gerek ekipman çeşitliliğinde yapımcılara bir nebze esneklik sağlayacaktır.

ama yayınlanan 5 dakikalık tanıtım videosunda göze çarpan pek bir şey yok maalesef. izlenme rekorları kıran ve bana göre oyun tarihinin başarılı çalışmalarından biri olan 1.5 dakikalık efsane battlefield 1 fragmanı bile daha heyecan verici idi.

Uzun zaman oldu bu tarz oyunlardan kopalı. Artık bu tarz online oyunlarda oynamıyoruz nedense ilgimizi çekmiyor. İlgilisine hayırlı olsun. Bu yeni oyunları oynayacağıma eski call of duty serilerini oynarım daha iyi gibi. En azından ufak da olsa hikayeleri vardı.
tanıtımına son 10 dakikası kalan oyun. ben bi kız için eminönü'nden karaköy'e yürümem ama senin için erkekkk arkadaşlarla buluşmamı erteledim. değerini bil oyun.